Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Marek Damek
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
30.4. 13:00
AE126
Zlín - Juliánov
39 : 27
17.4. 15:00
AE120
Bohunice - Ivančice
21 : 26
3.4. 15:00
AE105
SK Kuřim - Zlín
32 : 29
6.3. 17:00
AE088
Juliánov - Bohunice
22 : 21
27.2. 18:00
AE084
Sokolnice - Telnice
33 : 30
10.10. 12:00
AE014
Prostějov - V. Meziříčí
28 : 22
2.liga mužů SM
13.2. 10:30
AF069
Holešov - Havířov
27 : 22
14.11. 11:00
AF037
Napajedla - Přerov "B"
38 : 27
16.10. 13:00
AF019
Přerov "B" - Polanka
33 : 30
2.liga starších dorostenců M
30.4. 11:00
AI126
Zlín - Rožnov p/R
42 : 31
20.2. 15:30
AI076
Hranice - Maloměřice
57 : 24
16.10. 11:00
AI019
Přerov - Polanka
13 : 27
10.10. 16:30
AI014
Prostějov - Litovel
37 : 41
1.liga mladších dorostenců M
30.4. 09:00
AK126
Zlín - Frýdek-Místek
23 : 31
20.2. 14:00
AK076
Hranice - Maloměřice
32 : 19
2.liga mladších dorostenců M
14.11. 09:00
AM037
Napajedla - Kostelec n.H.
17 : 26
2.liga žen M
20.11. 13:00
AT056
Kunovice - Olomouc
31 : 22
3.10. 11:15
AT018
HSK Vlčnov - Měnín
43 : 13
1.liga mladších dorostenek M
20.11. 15:00
AX056
Kunovice - Poruba
16 : 32
3.10. 09:30
AX018
Vlčnov - Olomouc
23 : 28
Jihomoravská liga mužů
17.4. 17:00
LA086
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
3.4. 17:00
LA078
SK Kuřim B - Újezd u Brna
32 : 24
Divize mužů
3.4. 13:00
LB037
SK Kuřim C - Juliánov B
27 : 39
Středomoravská liga muži
4.6. 16:00
OA125
Žeravice - U.Hradiště
19 : 23
8.5. 10:30
OA101
Uničov - Dřevohostice
23 : 19
7.11. 10:30
OA060
Uničov - Droždín
22 : 20
11.9. 17:00
OA008
SK Velká Bystřice B - Droždín
28 : 21
Divize starších žaček
4.6. 13:30
OM030
Žeravice - Hodonín
26 : 20
Divize mladších žáků
4.6. 14:45
OP030
Žeravice - UP HSC Olomouc
16 : 8
8.5. 09:00
OP016
Házená Uničov - Žeravice
12 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
video
online
Brno - Zlín
34 : 19
video
online
Prostějov - Kopřivnice
19 : 40
video
online
Maloměřice - N.Veselí
22 : 25
video
online
Karviná - Hranice
40 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
20
17
2
1
719 : 454
36
2
Kopřivnice
20
17
1
2
666 : 436
35
3
Karviná
20
17
0
3
676 : 361
34
4
Frýdek-Místek
20
12
1
7
568 : 496
23
5
N.Veselí
20
10
2
8
551 : 533
22
6
Ostrava
20
10
1
9
594 : 577
21
7
Hranice
20
7
0
13
521 : 603
12
8
Brno
20
5
2
13
525 : 658
12
9
Zlín
20
5
0
15
443 : 627
10
10
Prostějov
20
3
0
17
511 : 789
6
11
Maloměřice
20
2
1
17
409 : 649
5
Tabulka střelců
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
143
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
137
Jan Ipser
SHC Maloměřice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Ipser
SHC Maloměřice
30
David Nečas
Sokol Nové Veselí
25
Jiří Užek
HCB Karviná
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Uhříček
HC Zlín
54
Štěpán Palej
SKP Frýdek-Místek
50
Matouš Baloga
Sokol Ostrava
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.