Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Lukáš Králík
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
10.4. 14:00
AI109
Hranice - Přerov
47 : 15
3.4. 11:45
AI107
Luhačovice - Polanka
28 : 35
13.2. 14:00
AI069
Hranice - Prostějov
59 : 26
12.12. 11:45
AI066
Luhačovice - Litovel
30 : 40
1.liga mladších dorostenců M
10.4. 12:30
AK109
Hranice - Brno
43 : 25
13.2. 12:30
AK069
Hranice - Prostějov
36 : 28
2.liga žen M
20.3. 17:00
AT095
Olomouc - HSK Vlčnov
40 : 16
12.2. 11:15
AT062
HSK Vlčnov - V. Meziříčí
22 : 29
24.10. 17:00
AT032
Olomouc - Měnín
44 : 5
10.10. 11:45
AT024
Veselí B - Bohunice
33 : 24
1.liga mladších dorostenek M
13.3. 15:30
AX086
Vlčnov - Zábřeh
20 : 20
12.2. 09:30
AX062
Vlčnov - V. Meziříčí
21 : 24
17.11. 12:00
AX057
Veselí n.M. - Zábřeh
21 : 16
10.10. 10:00
AX024
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 28
Jihomoravská liga ml. žákyň
30.4. 12:30
LJ046
Hodonín - Ivančice
15 : 8
Středomoravská liga muži
7.5. 17:00
OA102
U.Hradiště - Tatran Litovel B
24 : 30
Středomoravská liga starších žáků
4.6. 12:30
OJ028
Zlín - Sokol II.Prostějov
36 : 17
16.4. 11:30
OJ010
Zlín - Olomouc
18 : 18
Divize starší žáci
5.6. 10:30
OK028
Napajedla - Senice
30 : 18
Středomoravská liga starších žaček
4.6. 10:00
OL030
Zlín "A" - Holečkova
26 : 17
Divize starších žaček
1.5. 16:15
OM014
Zlín "B" - Měnín
27 : 1
30.4. 10:45
OM015
Hodonín - Žeravice
26 : 30
Středomoravská liga mladších žáků
4.6. 11:30
ON028
Zlín - Prostějov
19 : 11
16.4. 10:15
ON010
Zlín - Olomouc
14 : 17
Divize mladších žáků
5.6. 09:30
OR028
Napajedla - Zlín "B"
16 : 19
22.5. 09:30
OR024
U.Hradiště - Bystřice pod Hostýnem
16 : 16
7.5. 15:15
OR017
U.Hradiště - Velká Bystřice B
17 : 13
1.5. 14:00
OR013
Zlín "B" - Napajedla
20 : 16
Středomoravská liga mladších žaček
1.5. 15:00
OS014
Zlín - Zora Olomouc
7 : 11
30.4. 09:30
OS015
Hodonín - Žeravice
24 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.