Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
základní
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Lukáš Králík
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
10.4. 14:00
AI109
Hranice - Přerov
47 : 15
3.4. 11:45
AI107
Luhačovice - Polanka
28 : 35
13.2. 14:00
AI069
Hranice - Prostějov
59 : 26
12.12. 11:45
AI066
Luhačovice - Litovel
30 : 40
1.liga mladších dorostenců M
10.4. 12:30
AK109
Hranice - Brno
43 : 25
13.2. 12:30
AK069
Hranice - Prostějov
36 : 28
2.liga žen M
20.3. 17:00
AT095
Olomouc - HSK Vlčnov
40 : 16
12.2. 11:15
AT062
HSK Vlčnov - V. Meziříčí
22 : 29
24.10. 17:00
AT032
Olomouc - Měnín
44 : 5
10.10. 11:45
AT024
Veselí B - Bohunice
33 : 24
1.liga mladších dorostenek M
13.3. 15:30
AX086
Vlčnov - Zábřeh
20 : 20
12.2. 09:30
AX062
Vlčnov - V. Meziříčí
21 : 24
17.11. 12:00
AX057
Veselí n.M. - Zábřeh
21 : 16
10.10. 10:00
AX024
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 28
Jihomoravská liga ml. žákyň
30.4. 12:30
LJ046
Hodonín - Ivančice
15 : 8
Středomoravská liga muži
7.5. 17:00
OA102
U.Hradiště - Tatran Litovel B
24 : 30
Středomoravská liga starších žáků
4.6. 12:30
OJ028
Zlín - Sokol II.Prostějov
36 : 17
16.4. 11:30
OJ010
Zlín - Olomouc
18 : 18
Divize starší žáci
5.6. 10:30
OK028
Napajedla - Senice
30 : 18
Středomoravská liga starších žaček
4.6. 10:00
OL030
Zlín "A" - Holečkova
26 : 17
Divize starších žaček
1.5. 16:15
OM014
Zlín "B" - Měnín
27 : 1
30.4. 10:45
OM015
Hodonín - Žeravice
26 : 30
Středomoravská liga mladších žáků
4.6. 11:30
ON028
Zlín - Prostějov
19 : 11
16.4. 10:15
ON010
Zlín - Olomouc
14 : 17
Divize mladších žáků
5.6. 09:30
OR028
Napajedla - Zlín "B"
16 : 19
22.5. 09:30
OR024
U.Hradiště - Bystřice pod Hostýnem
16 : 16
7.5. 15:15
OR017
U.Hradiště - Velká Bystřice B
17 : 13
1.5. 14:00
OR013
Zlín "B" - Napajedla
20 : 16
Středomoravská liga mladších žaček
1.5. 15:00
OS014
Zlín - Zora Olomouc
7 : 11
30.4. 09:30
OS015
Hodonín - Žeravice
24 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Talent Plzeň
29 : 28
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 29
video
online
Dukla - Zubří
34 : 43
video
online
Karviná - Náchod
37 : 18
video
online
Jičín - N.Veselí
32 : 22
video
online
Třeboň - Kopřivnice
28 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
22
21
1
0
718 : 533
43
2
Karviná
22
18
2
2
771 : 608
38
3
Talent Plzeň
22
14
2
6
665 : 557
30
4
Zubří
22
12
0
10
709 : 672
24
5
Dukla
22
10
3
9
668 : 637
23
6
Frýdek-Místek
22
10
3
9
554 : 545
23
7
Kopřivnice
22
9
0
13
614 : 626
18
8
Náchod
22
6
3
13
537 : 624
15
9
Ostrava
22
6
2
14
533 : 635
14
10
Bohunice
22
7
0
15
589 : 693
14
11
N.Veselí
22
6
0
16
583 : 642
12
12
Třeboň
22
5
0
17
482 : 651
8
Tabulka střelců
David Krahulec
HCB OKD Karviná
165
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
155
Tomáš Babák
HBC Jičín
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
32
Jakub Kubeček
HC TJ Náchod
31
Petr Kremláček
Sokol Nové Veselí
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Kovařík
Sokol Nové Veselí
50
Jiří Drbohlav
HBC Jičín
50
Vojtěch Žižkovský
KH Kopřivnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.