Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tomáš Procházka
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
7.5. 17:00
AC130
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
29.4. 20:00
AC122
Sez. Ústí - Praha 4
27 : 22
27.3. 20:00
AC100
Talent Plzeň B - Praha 4
19 : 32
6.3. 17:00
AC086
Písek - Chodov B
29 : 21
19.2. 19:00
AC077
Třeboň B - VŠ Plzeň
23 : 21
13.2. 17:00
AC072
Písek - Talent Plzeň B
27 : 19
12.2. 18:00
AC071
Strakonice - Bohemians
27 : 24
12.12. 17:00
AC062
Písek - Bohemians
28 : 23
27.11. 18:00
AC052
Strakonice - Bolevec
26 : 22
13.11. 18:00
AC041
Strakonice - VŠ Plzeň
29 : 22
9.10. 19:00
AC014
Třeboň B - Praha 4
22 : 28
2.liga mužů SVČ
21.11. 10:00
AD045
Dukla jun. - 1.HC Pardubice
27 : 34
24.10. 12:30
AD027
Ml. Boleslav - Dukla jun.
18 : 27
1.liga starších dorostenců
14.5. 19:00
AG130
Třeboň - Kopřivnice
28 : 32
21.11. 14:00
AG045
Dukla - N.Veselí
32 : 21
9.10. 15:00
AG014
Třeboň - Dukla
24 : 28
1.liga mladších dorostenců Č
27.3. 18:00
AJ100
Talent Plzeň - Dukla
27 : 25
12.2. 14:30
AJ071
Strakonice - Ml. Boleslav
40 : 10
27.11. 16:15
AJ052
Strakonice - Kobylisy
26 : 23
21.11. 12:00
AJ045
Dukla - Strakonice
30 : 25
13.11. 14:30
AJ041
Strakonice - Louny
36 : 24
24.10. 14:30
AJ027
Ml. Boleslav - Dukla
17 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 15:00
AL130
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
9.10. 13:00
AL014
Třeboň - Zruč n.S.
29 : 48
2.liga žen Č
20.3. 15:00
AS093
Písek B - Pardubice
11 : 36
6.3. 15:00
AS080
Písek B - 1.HC Pardubice
27 : 26
13.11. 16:15
AS050
Strakonice - S.Vršovice
15 : 24
7.11. 15:00
AS045
Písek B - J.Hradec STD
24 : 18
12.9. 15:00
AS001
Písek B - Tachov STD
19 : 24
1.liga starších dorostenek
10.4. 13:00
AU106
Písek - Spartak Třebíč
40 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 7-12 - 10. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Kopřivnice
29 : 28
video
online
Brno - Třeboň
31 : 26
video
online
Frýdek-Místek - Přerov
32 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
20
13
3
4
590 : 517
29
2
Frýdek-Místek
20
10
0
10
593 : 558
20
3
Přerov
20
9
1
10
561 : 571
19
4
Třeboň
20
9
0
11
519 : 545
18
5
Brno
20
8
1
11
583 : 625
17
6
Kopřivnice
20
8
1
11
550 : 580
17
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.