Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Radomír Kuča
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1969
Typ licence
Licence C
Platnost licence
21.3.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
7.5. 11:30
AI128
Rožnov p/R - Vsetín
34 : 27
9.4. 12:30
AI114
Rožnov p/R - Maloměřice
38 : 24
5.12. 13:00
AI060
Rožnov p/R - Zlín
27 : 33
24.10. 11:15
AI027
Rožnov p/R - Litovel
35 : 29
2.liga mladších dorostenců M
9.4. 11:00
AM114
Rožnov - Napajedla
39 : 10
24.10. 14:30
AM027
Rožnov - Velké Meziříčí
36 : 27
Žákovská liga starších žáků
11.12. 16:00
AO028
Úvaly - Lovosice A
6 : 15
11.12. 14:40
AO026
Lovosice A - Košutka
15 : 9
11.12. 12:00
AO022
Lovosice A - Rožnov p/R
12 : 11
11.12. 08:40
AO017
Ostrava A - Lovosice A
18 : 11
11.12. 08:00
AO016
Rožnov p/R - Úvaly
15 : 8
2.liga žen M
16.4. 18:30
AT113
Karviná - Bohunice
35 : 23
1.liga mladších dorostenek M
16.4. 16:30
AX113
Karviná - Bohunice
24 : 28
13.2. 14:00
AX061
Karviná - Zlín
19 : 33
14.11. 16:00
AX053
Zábřeh - Kunovice
34 : 15
9.10. 15:30
AX020
Zábřeh - Vlčnov
36 : 29
2.10. 15:00
AX017
Karviná - Zábřeh
31 : 25
SML Muži
21.5. 15:00
NA138
Krnov - Veselá "A"
16 : 24
21.5. 10:30
NA136
TJ Valašské Meziříčí - Nový Jičín
23 : 25
2.4. 14:00
NA093
Krnov - TJ Valašské Meziříčí
35 : 14
26.3. 13:00
NA171
Klimkovice - TJ Valašské Meziříčí
17 : 17
23.10. 13:00
NA053
Rožnov p/R - Veselá "A"
27 : 26
28.9. 14:00
NA075
Suchdol n/O - TJ Valašské Meziříčí
24 : 15
SML Starší žáci
28.5. 00:00
NC083
Ostrava A - Zubří A
28 : 31
14.5. 11:50
NC108
F.-Místek A - Kopřivnice A
24 : 20
7.5. 09:00
NC103
Rožnov p/R - Karviná A
11 : 26
SML Mladší žáci
28.5. 00:00
ND083
Ostrava A - Zubří A
21 : 20
14.5. 10:45
ND108
F.-Místek A - Kopřivnice A
13 : 12
7.5. 10:15
ND103
TJ Rožnov p/R - Karviná A
12 : 26
Oblast starší žáci
28.5. 00:00
NE083
Ostrava B - Zubří B
15 : 43
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Dukla
28 : 41
video
online
Třeboň - Lovosice
23 : 27
video
online
Brno - Zubří
27 : 37
video
online
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
Plzeň - Karviná
28 : 18
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
17
0
5
638 : 551
34
2
Lovosice
22
16
2
4
678 : 574
34
3
Karviná
22
14
3
5
648 : 589
31
4
Dukla
22
15
0
7
664 : 561
30
5
Plzeň
22
14
0
8
659 : 532
28
6
Hranice
22
13
1
8
612 : 558
27
7
Jičín
22
9
4
9
571 : 567
22
8
Frýdek-Místek
22
7
0
15
630 : 674
14
9
Třeboň
22
6
1
15
565 : 679
13
10
Přerov
22
6
0
16
600 : 719
12
11
Kopřivnice
22
4
2
16
574 : 693
10
12
Brno
22
4
1
17
595 : 737
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.