Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Vangelis Simu
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
4.6. 18:00
AA162
Zubří - Plzeň
31 : 24
14.5. 16:30
AA151
Dukla - Hranice
25 : 14
22.4. 18:00
AA142
Hranice - Plzeň
25 : 30
27.3. 17:00
AA132
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
6.2. 17:00
AA093
Frýdek-Místek - Brno
38 : 22
3.12. 18:00
AA081
Jičín - Plzeň
22 : 20
20.11. 17:00
AA070
Lovosice - Plzeň
33 : 22
13.11. 18:00
AA062
Zubří - Brno
38 : 28
24.10. 17:00
AA045
Frýdek-Místek - Karviná
25 : 26
13.10. 18:00
AA035
Brno - Hranice
28 : 36
9.10. 10:30
AA030
Karviná - Lovosice
27 : 27
26.9. 11:00
AA013
Přerov - Hranice
23 : 27
11.9. 17:00
AA005
Brno - Karviná
30 : 31
1.liga mužů
17.4. 18:30
AB120
Bystřice p.H. - Náchod
27 : 27
2.liga mužů SM
28.11. 17:00
AF052
Polanka - Olomouc
32 : 34
17.10. 17:00
AF022
Zubří jun. - L.Zubří
36 : 23
1.liga starších dorostenců
23.3. 16:00
AG081
Zubří - Jičín
30 : 36
17.10. 15:00
AG022
Zubří - Frýdek-Místek
31 : 23
2.liga starších dorostenců M
28.11. 15:00
AI052
Polanka - Olomouc
33 : 23
1.liga mladších dorostenců M
17.10. 13:00
AK022
Zubří - Frýdek-Místek
37 : 25
2.liga mladších dorostenců M
17.4. 16:30
AM120
Bystřice p.H. - HK Ivančice
25 : 32
W.H.I.L.
7.5. 15:00
AP206
Písek - Most
33 : 25
1.5. 10:30
AP295
Michalovce - Bratislava
34 : 21
19.3. 17:00
AP156
Poruba - J.Hradec
24 : 22
12.3. 17:30
AP148
Olomouc - Trenčín
23 : 22
9.3. 19:30
AP149
Zlín - Písek
31 : 29
5.3. 17:00
AP144
Veselí n.M. - Bratislava
29 : 24
12.2. 17:30
AP120
Olomouc - Michalovce
27 : 23
15.1. 17:00
AP095
Poruba - Zlín
25 : 25
6.11. 18:00
AP065
J.Hradec - Poruba
23 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.