Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Kateřina Brzósková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.10. 10:30
AE009
Hustopeče - Juliánov
38 : 25
2.liga mužů SM
3.4. 10:30
AF108
Holešov - V. Bystřice
33 : 22
19.2. 18:00
AF078
Olomouc - Trnávka
28 : 22
5.12. 13:15
AF055
Přerov "B" - Zubří jun.
27 : 32
2.liga starších dorostenců M
19.2. 14:00
AI078
Olomouc - Litovel
34 : 41
5.12. 11:00
AI055
Přerov - Luhačovice
27 : 18
17.10. 11:45
AI022
Luhačovice - Rožnov p/R
25 : 37
2.liga mladších dorostenců M
19.2. 16:00
AM078
STM Olomouc - Velké Meziříčí
38 : 19
2.liga žen M
6.3. 17:00
AT082
Olomouc - V. Meziříčí
26 : 28
23.10. 12:45
AT035
Veselí B - V. Meziříčí
26 : 25
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
29.5. 15:00
WX003
Olomouc - Písek
25 : 21
1.liga mladších dorostenek M
23.10. 11:15
AX035
Veselí n.M. - V. Meziříčí
20 : 21
Český pohár žen
28.9. 15:00
AY017
Kunovice - Olomouc
22 : 29
Finále Žákovské ligy starších žaček
5.6. 12:30
AZA014
Slavia - Písek B
19 : 14
5.6. 09:30
AZA011
VŠ Plzeň - Kobylisy II
21 : 15
4.6. 16:45
AZA009
Kobylisy II - Zora Olomouc
21 : 21
4.6. 13:45
AZA006
Písek B - Kobylisy II
22 : 23
4.6. 10:45
AZA003
Zora Olomouc - Písek B
24 : 16
Jihomoravská liga st. žáků
21.11. 09:30
LF056
SHC Maloměřice - D. Cerekev
24 : 24
Středomoravská liga muži
28.5. 14:00
OA116
U.Hradiště - Droždín
19 : 24
26.3. 17:00
OA071
SK Velká Bystřice B - Uničov
15 : 15
Středomoravská liga starších žáků
26.3. 15:30
OJ002
V. Bystřice - Olomouc
17 : 26
Středomoravská liga mladších žáků
26.3. 13:00
ON002
V. Bystřice - Olomouc
25 : 12
Divize mladších žáků
28.5. 15:30
OR025
U.Hradiště - Napajedla
17 : 15
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
12.9. 13:00
OC005
Luhačovice - Napajedla
32 : 27
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
10.10. 10:15
OD016
DHK Uherské Hradiště - Zlín "B"
31 : 23
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
23.10. 10:00
OE023
Veselí n.M. - Měnín
49 : 3
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
9.10. 15:00
OH016
Uherské Hradiště - Zlín "B"
22 : 12
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
23.10. 09:00
OI023
Veselí n.M. - Velká n.V.
13 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Dukla
28 : 41
video
online
Třeboň - Lovosice
23 : 27
video
online
Brno - Zubří
27 : 37
video
online
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
Plzeň - Karviná
28 : 18
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
17
0
5
638 : 551
34
2
Lovosice
22
16
2
4
678 : 574
34
3
Karviná
22
14
3
5
648 : 589
31
4
Dukla
22
15
0
7
664 : 561
30
5
Plzeň
22
14
0
8
659 : 532
28
6
Hranice
22
13
1
8
612 : 558
27
7
Jičín
22
9
4
9
571 : 567
22
8
Frýdek-Místek
22
7
0
15
630 : 674
14
9
Třeboň
22
6
1
15
565 : 679
13
10
Přerov
22
6
0
16
600 : 719
12
11
Kopřivnice
22
4
2
16
574 : 693
10
12
Brno
22
4
1
17
595 : 737
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.