Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Miloš Fogl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.3.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
7.5. 15:30
AC127
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
2.liga mužů SVČ
7.5. 10:30
AD127
Kolín - TJ Sokol Bělá
39 : 19
13.3. 17:00
AD118
Jablonec - 1.HC Pardubice
24 : 19
5.12. 17:00
AD058
Most - 1.HC Pardubice
30 : 28
20.11. 18:00
AD046
Jablonec - Ústí n.L.
27 : 26
16.10. 17:00
AD022
Louny - Ml. Boleslav
40 : 23
25.9. 10:00
AD001
Dukla jun. - Kolín
28 : 20
1.liga starších dorostenců
25.9. 14:00
AG001
Dukla - Bohunice
39 : 23
2.liga starších dorostenců Č
16.10. 14:30
AH022
Louny - Ml.Boleslav
31 : 22
1.liga mladších dorostenců Č
16.10. 12:00
AJ022
Louny - Ml. Boleslav
46 : 22
25.9. 12:00
AJ001
Dukla - Č.Budějovice
34 : 18
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 13:00
AL127
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
13.3. 15:00
AL118
Jablonec - Chrudim
30 : 12
20.11. 16:00
AL046
Jablonec - Ústí n.L.
30 : 21
Český pohár mužů
19.9. 17:00
AN037
Liberec - Louny
19 : 31
2.liga žen Č
12.2. 17:00
AS065
Ústí n.L. - Kobylisy B
25 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
12.2. 15:00
AW065
HK Spartak Ústí n.L. - Kobylisy
18 : 25
Přebor Prahy žen
6.5. 19:45
BB059
Turnov - Praha 4
27 : 11
Severočeská liga muži
2.10. 16:00
MU011
Liberec - Žatec
26 : 28
18.9. 15:00
MU006
Varnsdorf - Chemička "B"
27 : 29
Severočeská liga stžky
30.4. 14:40
3SD040
Liberec - Most
28 : 11
30.4. 13:40
3SD039
Mimoň - TJ Sokol Bělá
17 : 13
30.4. 11:20
3SD037
TJ Sokol Bělá - Liberec
10 : 40
30.4. 10:00
3SD028
TJ Sokol Bělá - Most
10 : 28
Severočeská soutěž mlž A
19.9. 15:00
MA10009
Tygři Ústí - Liberec A
8 : 13
19.9. 12:45
MA10006
Liberec A - Lovosice A
10 : 23
19.9. 12:00
MA10005
Tygři Ústí - Dukla 6
2 : 22
19.9. 10:30
MA10003
Dukla 6 - Liberec A
16 : 0
19.9. 09:00
MA10001
Liberec A - Jablonec
8 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Dukla
28 : 41
video
online
Třeboň - Lovosice
23 : 27
video
online
Brno - Zubří
27 : 37
video
online
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
Plzeň - Karviná
28 : 18
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
17
0
5
638 : 551
34
2
Lovosice
22
16
2
4
678 : 574
34
3
Karviná
22
14
3
5
648 : 589
31
4
Dukla
22
15
0
7
664 : 561
30
5
Plzeň
22
14
0
8
659 : 532
28
6
Hranice
22
13
1
8
612 : 558
27
7
Jičín
22
9
4
9
571 : 567
22
8
Frýdek-Místek
22
7
0
15
630 : 674
14
9
Třeboň
22
6
1
15
565 : 679
13
10
Přerov
22
6
0
16
600 : 719
12
11
Kopřivnice
22
4
2
16
574 : 693
10
12
Brno
22
4
1
17
595 : 737
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.