Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Miloš Fogl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.3.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
7.5. 15:30
AC127
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
2.liga mužů SVČ
7.5. 10:30
AD127
Kolín - TJ Sokol Bělá
39 : 19
13.3. 17:00
AD118
Jablonec - 1.HC Pardubice
24 : 19
5.12. 17:00
AD058
Most - 1.HC Pardubice
30 : 28
20.11. 18:00
AD046
Jablonec - Ústí n.L.
27 : 26
16.10. 17:00
AD022
Louny - Ml. Boleslav
40 : 23
25.9. 10:00
AD001
Dukla jun. - Kolín
28 : 20
1.liga starších dorostenců
25.9. 14:00
AG001
Dukla - Bohunice
39 : 23
2.liga starších dorostenců Č
16.10. 14:30
AH022
Louny - Ml.Boleslav
31 : 22
1.liga mladších dorostenců Č
16.10. 12:00
AJ022
Louny - Ml. Boleslav
46 : 22
25.9. 12:00
AJ001
Dukla - Č.Budějovice
34 : 18
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 13:00
AL127
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
13.3. 15:00
AL118
Jablonec - Chrudim
30 : 12
20.11. 16:00
AL046
Jablonec - Ústí n.L.
30 : 21
Český pohár mužů
19.9. 17:00
AN037
Liberec - Louny
19 : 31
2.liga žen Č
12.2. 17:00
AS065
Ústí n.L. - Kobylisy B
25 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
12.2. 15:00
AW065
HK Spartak Ústí n.L. - Kobylisy
18 : 25
Přebor Prahy žen
6.5. 19:45
BB059
Turnov - Praha 4
27 : 11
Severočeská liga muži
2.10. 16:00
MU011
Liberec - Žatec
26 : 28
18.9. 15:00
MU006
Varnsdorf - Chemička "B"
27 : 29
Severočeská liga stžky
30.4. 14:40
3SD040
Liberec - Most
28 : 11
30.4. 13:40
3SD039
Mimoň - TJ Sokol Bělá
17 : 13
30.4. 11:20
3SD037
TJ Sokol Bělá - Liberec
10 : 40
30.4. 10:00
3SD028
TJ Sokol Bělá - Most
10 : 28
Severočeská soutěž mlž A
19.9. 15:00
MA10009
Tygři Ústí - Liberec A
8 : 13
19.9. 12:45
MA10006
Liberec A - Lovosice A
10 : 23
19.9. 12:00
MA10005
Tygři Ústí - Dukla 6
2 : 22
19.9. 10:30
MA10003
Dukla 6 - Liberec A
16 : 0
19.9. 09:00
MA10001
Liberec A - Jablonec
8 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov "B" - Paskov
30 : 23
video
online
Olomouc - Holešov
30 : 25
video
online
Napajedla - Polanka
0 : 10 k.
video
online
Havířov - V. Bystřice
29 : 26
video
online
L.Zubří - Vsetín
27 : 28
video
online
Trnávka - Zubří jun.
26 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
16
0
6
577 : 500
32
2
Olomouc
22
15
1
6
653 : 590
31
3
Zubří jun.
22
15
0
7
694 : 616
30
4
Napajedla
22
14
1
7
632 : 605
29
5
Vsetín
22
11
2
9
664 : 604
24
6
Polanka
22
11
1
10
620 : 563
23
7
Havířov
22
11
0
11
647 : 639
22
8
Holešov
22
11
0
11
630 : 623
22
9
Trnávka
22
6
3
13
572 : 614
15
10
Přerov "B"
22
6
1
15
576 : 673
13
11
L.Zubří
22
6
0
16
518 : 648
12
12
Paskov
22
5
1
16
526 : 634
11
Tabulka střelců
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
156
Petr Zetík
TJ Holešov
144
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
143
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Skřídlo
SK Velká Bystřice
36
Tomáš Balůsek
TJ Holešov
36
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Ocásek
Sokol Trnávka
64
David Mužík
Sokol HC Přerov B
54
Dalibor Brož
Sokol Trnávka
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.