Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Robert Vala
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
9.4. 18:00
AF113
Paskov - Havířov
32 : 28
3.4. 17:00
AF107
Zubří jun. - Polanka
36 : 30
5.3. 14:30
AF085
Polanka - Přerov "B"
27 : 23
27.2. 10:30
AF079
Přerov "B" - Olomouc
32 : 32
6.11. 10:00
AF034
Trnávka - Paskov
27 : 27
16.10. 15:15
AF024
Olomouc - Havířov
31 : 33
3.10. 17:00
AF011
Zubří jun. - Havířov
26 : 27
1.liga starších dorostenců
3.4. 15:00
AG107
Zubří - N.Veselí
40 : 28
19.3. 15:00
AG092
Karviná - Jičín
39 : 39
3.10. 15:00
AG011
Zubří - Třeboň
27 : 22
2.liga starších dorostenců M
5.3. 12:30
AI085
Polanka - Přerov
24 : 16
27.2. 12:30
AI079
Přerov - Olomouc
25 : 33
16.10. 11:45
AI024
Olomouc - Prostějov
30 : 31
1.liga mladších dorostenců M
3.4. 13:00
AK107
Zubří - N.Veselí
38 : 25
19.3. 17:00
AK092
Karviná - Maloměřice
38 : 11
28.11. 13:00
AK051
Ostrava - Prostějov
47 : 17
3.10. 13:00
AK011
Zubří - Prostějov
47 : 17
2.liga mladších dorostenců M
16.10. 13:30
AM024
STM Olomouc - Sokolnice
33 : 19
Český pohár mužů
19.9. 16:30
AN047
Polanka - Karviná jun.
28 : 37
SML Muži
23.4. 10:30
NA166
TJ Valašské Meziříčí - Suchdol n/O
19 : 27
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.