Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
základní
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Robert Vala
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
9.4. 18:00
AF113
Paskov - Havířov
32 : 28
3.4. 17:00
AF107
Zubří jun. - Polanka
36 : 30
5.3. 14:30
AF085
Polanka - Přerov "B"
27 : 23
27.2. 10:30
AF079
Přerov "B" - Olomouc
32 : 32
6.11. 10:00
AF034
Trnávka - Paskov
27 : 27
16.10. 15:15
AF024
Olomouc - Havířov
31 : 33
3.10. 17:00
AF011
Zubří jun. - Havířov
26 : 27
1.liga starších dorostenců
3.4. 15:00
AG107
Zubří - N.Veselí
40 : 28
19.3. 15:00
AG092
Karviná - Jičín
39 : 39
3.10. 15:00
AG011
Zubří - Třeboň
27 : 22
2.liga starších dorostenců M
5.3. 12:30
AI085
Polanka - Přerov
24 : 16
27.2. 12:30
AI079
Přerov - Olomouc
25 : 33
16.10. 11:45
AI024
Olomouc - Prostějov
30 : 31
1.liga mladších dorostenců M
3.4. 13:00
AK107
Zubří - N.Veselí
38 : 25
19.3. 17:00
AK092
Karviná - Maloměřice
38 : 11
28.11. 13:00
AK051
Ostrava - Prostějov
47 : 17
3.10. 13:00
AK011
Zubří - Prostějov
47 : 17
2.liga mladších dorostenců M
16.10. 13:30
AM024
STM Olomouc - Sokolnice
33 : 19
Český pohár mužů
19.9. 16:30
AN047
Polanka - Karviná jun.
28 : 37
SML Muži
23.4. 10:30
NA166
TJ Valašské Meziříčí - Suchdol n/O
19 : 27
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Talent Plzeň
29 : 28
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 29
video
online
Dukla - Zubří
34 : 43
video
online
Karviná - Náchod
37 : 18
video
online
Jičín - N.Veselí
32 : 22
video
online
Třeboň - Kopřivnice
28 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
22
21
1
0
718 : 533
43
2
Karviná
22
18
2
2
771 : 608
38
3
Talent Plzeň
22
14
2
6
665 : 557
30
4
Zubří
22
12
0
10
709 : 672
24
5
Dukla
22
10
3
9
668 : 637
23
6
Frýdek-Místek
22
10
3
9
554 : 545
23
7
Kopřivnice
22
9
0
13
614 : 626
18
8
Náchod
22
6
3
13
537 : 624
15
9
Ostrava
22
6
2
14
533 : 635
14
10
Bohunice
22
7
0
15
589 : 693
14
11
N.Veselí
22
6
0
16
583 : 642
12
12
Třeboň
22
5
0
17
482 : 651
8
Tabulka střelců
David Krahulec
HCB OKD Karviná
165
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
155
Tomáš Babák
HBC Jičín
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
32
Jakub Kubeček
HC TJ Náchod
31
Petr Kremláček
Sokol Nové Veselí
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Kovařík
Sokol Nové Veselí
50
Jiří Drbohlav
HBC Jičín
50
Vojtěch Žižkovský
KH Kopřivnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.