Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Robert Vala
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
9.4. 18:00
AF113
Paskov - Havířov
32 : 28
3.4. 17:00
AF107
Zubří jun. - Polanka
36 : 30
5.3. 14:30
AF085
Polanka - Přerov "B"
27 : 23
27.2. 10:30
AF079
Přerov "B" - Olomouc
32 : 32
6.11. 10:00
AF034
Trnávka - Paskov
27 : 27
16.10. 15:15
AF024
Olomouc - Havířov
31 : 33
3.10. 17:00
AF011
Zubří jun. - Havířov
26 : 27
1.liga starších dorostenců
3.4. 15:00
AG107
Zubří - N.Veselí
40 : 28
19.3. 15:00
AG092
Karviná - Jičín
39 : 39
3.10. 15:00
AG011
Zubří - Třeboň
27 : 22
2.liga starších dorostenců M
5.3. 12:30
AI085
Polanka - Přerov
24 : 16
27.2. 12:30
AI079
Přerov - Olomouc
25 : 33
16.10. 11:45
AI024
Olomouc - Prostějov
30 : 31
1.liga mladších dorostenců M
3.4. 13:00
AK107
Zubří - N.Veselí
38 : 25
19.3. 17:00
AK092
Karviná - Maloměřice
38 : 11
28.11. 13:00
AK051
Ostrava - Prostějov
47 : 17
3.10. 13:00
AK011
Zubří - Prostějov
47 : 17
2.liga mladších dorostenců M
16.10. 13:30
AM024
STM Olomouc - Sokolnice
33 : 19
Český pohár mužů
19.9. 16:30
AN047
Polanka - Karviná jun.
28 : 37
SML Muži
23.4. 10:30
NA166
TJ Valašské Meziříčí - Suchdol n/O
19 : 27
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Lovosice A - Ostrava A
16 : 20
video
online
Talent A - Strakonice A
24 : 18
video
online
Talent A - Lovosice A
19 : 16
video
online
Strakonice A - Ostrava A
23 : 24
video
online
Ostrava A - Talent A
21 : 20
video
online
Lovosice A - Strakonice A
22 : 14
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.