Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Videcký
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1967
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga muži
11.9. 00:00
OA010
Zlín B - U.Hradiště
35 : 25
Středomoravská liga starších žaček
20.3. 10:00
OL003
Veselí n.M. - Otrokovice
31 : 16
Divize mladších žáků
27.3. 11:45
OR003
Zlín "B" - Bystřice pod Hostýnem
18 : 12
Středomoravská liga mladších žaček
20.3. 09:00
OS003
Veselí n.M. - Zlín
7 : 13
Divize mladších žaček
27.3. 13:00
OT001
Zlín "B" - Litovel
25 : 1
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
7.11. 09:00
OC029
Sokol HC Přerov - Hranice
22 : 19
23.10. 11:00
OC022
Sokol II.Prostějov - Sokol HC Přerov
23 : 17
11.9. 11:15
OC006
Zlín - Sokol HC Přerov
31 : 15
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
11.9. 00:00
OD006
Zlín "B" - Zora Olomouc
11 : 32
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
11.9. 00:00
OH006
Zlín "B" - Zora Olomouc
6 : 23
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.