Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Videcký
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1967
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga muži
11.9. 00:00
OA010
Zlín B - U.Hradiště
35 : 25
Středomoravská liga starších žaček
20.3. 10:00
OL003
Veselí n.M. - Otrokovice
31 : 16
Divize mladších žáků
27.3. 11:45
OR003
Zlín "B" - Bystřice pod Hostýnem
18 : 12
Středomoravská liga mladších žaček
20.3. 09:00
OS003
Veselí n.M. - Zlín
7 : 13
Divize mladších žaček
27.3. 13:00
OT001
Zlín "B" - Litovel
25 : 1
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
7.11. 09:00
OC029
Sokol HC Přerov - Hranice
22 : 19
23.10. 11:00
OC022
Sokol II.Prostějov - Sokol HC Přerov
23 : 17
11.9. 11:15
OC006
Zlín - Sokol HC Přerov
31 : 15
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
11.9. 00:00
OD006
Zlín "B" - Zora Olomouc
11 : 32
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
11.9. 00:00
OH006
Zlín "B" - Zora Olomouc
6 : 23
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
video
online
Brno - Zlín
34 : 19
video
online
Prostějov - Kopřivnice
19 : 40
video
online
Maloměřice - N.Veselí
22 : 25
video
online
Karviná - Hranice
40 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
20
17
2
1
719 : 454
36
2
Kopřivnice
20
17
1
2
666 : 436
35
3
Karviná
20
17
0
3
676 : 361
34
4
Frýdek-Místek
20
12
1
7
568 : 496
23
5
N.Veselí
20
10
2
8
551 : 533
22
6
Ostrava
20
10
1
9
594 : 577
21
7
Hranice
20
7
0
13
521 : 603
12
8
Brno
20
5
2
13
525 : 658
12
9
Zlín
20
5
0
15
443 : 627
10
10
Prostějov
20
3
0
17
511 : 789
6
11
Maloměřice
20
2
1
17
409 : 649
5
Tabulka střelců
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
143
Ondřej Němec
Sokol Nové Veselí
137
Jan Ipser
SHC Maloměřice
128
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Ipser
SHC Maloměřice
30
David Nečas
Sokol Nové Veselí
25
Jiří Užek
HCB Karviná
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Uhříček
HC Zlín
54
Štěpán Palej
SKP Frýdek-Místek
50
Matouš Baloga
Sokol Ostrava
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.