Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Videcký
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1967
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
16.4. 15:00
AE117
Prostějov - Telnice
30 : 25
5.3. 18:00
AE087
Zlín - Ivančice
37 : 27
20.11. 15:00
AE047
Prostějov - Zlín
26 : 34
23.10. 15:00
AE025
Prostějov - H.Brod
36 : 27
10.10. 15:30
AE017
Zlín - Hustopeče
28 : 28
2.liga mužů SM
10.4. 10:30
AF110
V. Bystřice - Zubří jun.
29 : 20
27.2. 10:30
AF082
Holešov - L.Zubří
30 : 25
28.11. 10:30
AF053
V. Bystřice - Trnávka
26 : 19
13.11. 17:30
AF040
Vsetín - Trnávka
27 : 27
7.11. 13:00
AF031
Přerov "B" - V. Bystřice
25 : 27
25.9. 18:00
AF002
Olomouc - Zubří jun.
30 : 37
2.liga starších dorostenců M
16.4. 13:00
AI117
Prostějov - Vsetín
37 : 34
28.11. 14:30
AI053
V. Bystřice - Litovel
27 : 27
20.11. 13:00
AI047
Prostějov - Zlín
26 : 45
13.11. 15:30
AI040
Vsetín - Litovel
28 : 39
7.11. 11:00
AI031
Přerov - V. Bystřice
17 : 22
23.10. 13:00
AI025
Prostějov - Přerov
38 : 32
10.10. 17:30
AI017
Zlín - V. Bystřice
25 : 24
25.9. 14:00
AI002
Olomouc - Luhačovice
20 : 21
1.liga mladších dorostenců M
20.11. 17:00
AK047
Prostějov - Zlín
35 : 32
23.10. 17:00
AK025
Prostějov - Brno
35 : 36
10.10. 13:30
AK017
Zlín - Kopřivnice
20 : 37
2.liga mladších dorostenců M
28.11. 12:30
AM053
V. Bystřice - Velké Meziříčí
36 : 34
25.9. 16:00
AM002
STM Olomouc - Bystřice p.H.
20 : 26
1.liga mladších dorostenek M
20.3. 11:30
AX092
Veselí n.M. - Otrokovice
25 : 21
SML Starší žáci
13.11. 09:50
NC048
Vsetín - Ostrava A
19 : 23
SML Mladší žáci
13.11. 08:30
ND048
Vsetín - Ostrava A
10 : 20
Středomoravská liga muži
12.6. 10:30
OA131
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
29.5. 10:30
OA119
Bystřice "B" - Kostelec B
31 : 29
27.3. 14:30
OA069
Zlín B - Tatran Litovel B
24 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
video
online
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
video
online
Rokycany - Strakonice
25 : 32
video
online
Bolevec - Sez. Ústí
21 : 36
video
online
Praha 4 - VŠ Plzeň
36 : 28
video
online
Bohemians - Písek
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
19
2
1
702 : 499
40
2
Písek
22
17
0
5
605 : 501
32
3
Sez. Ústí
22
15
2
5
548 : 436
32
4
Strakonice
22
14
0
8
654 : 572
28
5
Talent Plzeň B
22
12
2
8
622 : 577
26
6
Třeboň B
22
11
3
8
622 : 573
23
7
VŠ Plzeň
22
11
0
11
551 : 532
22
8
Bohemians
22
8
2
12
508 : 566
18
9
Chodov B
22
7
0
15
568 : 640
14
10
Ledeč n.S.
22
4
1
17
549 : 655
9
11
Rokycany
22
4
0
18
483 : 661
8
12
Bolevec
22
3
2
17
472 : 672
8
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
242
Martin Půta
SK Praha 4
135
Jiří Vokurka
HK Rokycany
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
53
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
34
Martin Půta
SK Praha 4
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Sokol Bolevec
60
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
54
Václav Hora
Sokol Písek
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.