Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Videcký
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1967
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
16.4. 15:00
AE117
Prostějov - Telnice
30 : 25
5.3. 18:00
AE087
Zlín - Ivančice
37 : 27
20.11. 15:00
AE047
Prostějov - Zlín
26 : 34
23.10. 15:00
AE025
Prostějov - H.Brod
36 : 27
10.10. 15:30
AE017
Zlín - Hustopeče
28 : 28
2.liga mužů SM
10.4. 10:30
AF110
V. Bystřice - Zubří jun.
29 : 20
27.2. 10:30
AF082
Holešov - L.Zubří
30 : 25
28.11. 10:30
AF053
V. Bystřice - Trnávka
26 : 19
13.11. 17:30
AF040
Vsetín - Trnávka
27 : 27
7.11. 13:00
AF031
Přerov "B" - V. Bystřice
25 : 27
25.9. 18:00
AF002
Olomouc - Zubří jun.
30 : 37
2.liga starších dorostenců M
16.4. 13:00
AI117
Prostějov - Vsetín
37 : 34
28.11. 14:30
AI053
V. Bystřice - Litovel
27 : 27
20.11. 13:00
AI047
Prostějov - Zlín
26 : 45
13.11. 15:30
AI040
Vsetín - Litovel
28 : 39
7.11. 11:00
AI031
Přerov - V. Bystřice
17 : 22
23.10. 13:00
AI025
Prostějov - Přerov
38 : 32
10.10. 17:30
AI017
Zlín - V. Bystřice
25 : 24
25.9. 14:00
AI002
Olomouc - Luhačovice
20 : 21
1.liga mladších dorostenců M
20.11. 17:00
AK047
Prostějov - Zlín
35 : 32
23.10. 17:00
AK025
Prostějov - Brno
35 : 36
10.10. 13:30
AK017
Zlín - Kopřivnice
20 : 37
2.liga mladších dorostenců M
28.11. 12:30
AM053
V. Bystřice - Velké Meziříčí
36 : 34
25.9. 16:00
AM002
STM Olomouc - Bystřice p.H.
20 : 26
1.liga mladších dorostenek M
20.3. 11:30
AX092
Veselí n.M. - Otrokovice
25 : 21
SML Starší žáci
13.11. 09:50
NC048
Vsetín - Ostrava A
19 : 23
SML Mladší žáci
13.11. 08:30
ND048
Vsetín - Ostrava A
10 : 20
Středomoravská liga muži
12.6. 10:30
OA131
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
29.5. 10:30
OA119
Bystřice "B" - Kostelec B
31 : 29
27.3. 14:30
OA069
Zlín B - Tatran Litovel B
24 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 7-12 - 10. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Kopřivnice
29 : 28
video
online
Brno - Třeboň
31 : 26
video
online
Frýdek-Místek - Přerov
32 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
20
13
3
4
590 : 517
29
2
Frýdek-Místek
20
10
0
10
593 : 558
20
3
Přerov
20
9
1
10
561 : 571
19
4
Třeboň
20
9
0
11
519 : 545
18
5
Brno
20
8
1
11
583 : 625
17
6
Kopřivnice
20
8
1
11
550 : 580
17
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.