Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Videcký
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1967
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
16.4. 15:00
AE117
Prostějov - Telnice
30 : 25
5.3. 18:00
AE087
Zlín - Ivančice
37 : 27
20.11. 15:00
AE047
Prostějov - Zlín
26 : 34
23.10. 15:00
AE025
Prostějov - H.Brod
36 : 27
10.10. 15:30
AE017
Zlín - Hustopeče
28 : 28
2.liga mužů SM
10.4. 10:30
AF110
V. Bystřice - Zubří jun.
29 : 20
27.2. 10:30
AF082
Holešov - L.Zubří
30 : 25
28.11. 10:30
AF053
V. Bystřice - Trnávka
26 : 19
13.11. 17:30
AF040
Vsetín - Trnávka
27 : 27
7.11. 13:00
AF031
Přerov "B" - V. Bystřice
25 : 27
25.9. 18:00
AF002
Olomouc - Zubří jun.
30 : 37
2.liga starších dorostenců M
16.4. 13:00
AI117
Prostějov - Vsetín
37 : 34
28.11. 14:30
AI053
V. Bystřice - Litovel
27 : 27
20.11. 13:00
AI047
Prostějov - Zlín
26 : 45
13.11. 15:30
AI040
Vsetín - Litovel
28 : 39
7.11. 11:00
AI031
Přerov - V. Bystřice
17 : 22
23.10. 13:00
AI025
Prostějov - Přerov
38 : 32
10.10. 17:30
AI017
Zlín - V. Bystřice
25 : 24
25.9. 14:00
AI002
Olomouc - Luhačovice
20 : 21
1.liga mladších dorostenců M
20.11. 17:00
AK047
Prostějov - Zlín
35 : 32
23.10. 17:00
AK025
Prostějov - Brno
35 : 36
10.10. 13:30
AK017
Zlín - Kopřivnice
20 : 37
2.liga mladších dorostenců M
28.11. 12:30
AM053
V. Bystřice - Velké Meziříčí
36 : 34
25.9. 16:00
AM002
STM Olomouc - Bystřice p.H.
20 : 26
1.liga mladších dorostenek M
20.3. 11:30
AX092
Veselí n.M. - Otrokovice
25 : 21
SML Starší žáci
13.11. 09:50
NC048
Vsetín - Ostrava A
19 : 23
SML Mladší žáci
13.11. 08:30
ND048
Vsetín - Ostrava A
10 : 20
Středomoravská liga muži
12.6. 10:30
OA131
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
29.5. 10:30
OA119
Bystřice "B" - Kostelec B
31 : 29
27.3. 14:30
OA069
Zlín B - Tatran Litovel B
24 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.