Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Marek Bečička
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
21.5. 18:00
AA185
Jičín - Třeboň
35 : 17
1.5. 10:30
AA145
Karviná - Hranice
24 : 20
30.4. 17:00
AA175
Třeboň - Brno
27 : 20
17.4. 17:00
AA169
Frýdek-Místek - Brno
38 : 30
19.3. 18:00
AA122
Kopřivnice - Frýdek-Místek
30 : 28
27.2. 10:30
AA111
Karviná - Frýdek-Místek
33 : 30
20.2. 11:00
AA103
Přerov - Plzeň
24 : 38
13.2. 10:30
AA101
Hranice - Brno
36 : 24
27.11. 18:00
AA073
Zubří - Přerov
33 : 20
20.11. 18:00
AA069
Kopřivnice - Třeboň
29 : 31
7.11. 10:30
AA052
Karviná - Hranice
24 : 20
24.10. 10:30
AA044
Jičín - Lovosice
28 : 33
16.10. 18:00
AA040
Zubří - Frýdek-Místek
31 : 30
13.10. 18:00
AA032
Kopřivnice - Karviná
27 : 33
25.9. 17:00
AA016
Brno - Kopřivnice
40 : 23
19.9. 17:00
AA012
Frýdek-Místek - Hranice
25 : 31
2.liga mužů JM
8.5. 17:00
AE128
Juliánov - Telnice
30 : 31
17.4. 11:00
AE116
Maloměřice - Zlín
28 : 34
2.liga mužů SM
7.11. 17:00
AF035
Olomouc - L.Zubří
34 : 19
2.liga starších dorostenců M
6.11. 13:00
AI035
Olomouc - Rožnov p/R
30 : 33
1.liga mladších dorostenců M
17.4. 09:00
AK116
Maloměřice - Zlín
19 : 26
2.liga mladších dorostenců M
7.11. 15:00
AM035
STM Olomouc - Rožnov
29 : 29
Český pohár mužů
17.12. 16:00
AN078
Karviná - Plzeň
36 : 27
1.12. 19:00
AN075
Frýdek-Místek - Karviná
28 : 40
28.9. 18:00
AN050
V. Bystřice - Zubří
17 : 28
28.9. 11:00
AN061
Maloměřice - Náchod
29 : 34
W.H.I.L.
15.5. 15:00
AP309
Bánovce n.B. - Bratislava
26 : 22
7.5. 18:00
AP205
J.Hradec - Poruba
27 : 28
9.4. 18:00
AP176
Olomouc - Most
31 : 22
2.4. 18:00
AP174
Veselí n.M. - Trenčín
35 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Dukla
28 : 41
video
online
Třeboň - Lovosice
23 : 27
video
online
Brno - Zubří
27 : 37
video
online
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
Plzeň - Karviná
28 : 18
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
17
0
5
638 : 551
34
2
Lovosice
22
16
2
4
678 : 574
34
3
Karviná
22
14
3
5
648 : 589
31
4
Dukla
22
15
0
7
664 : 561
30
5
Plzeň
22
14
0
8
659 : 532
28
6
Hranice
22
13
1
8
612 : 558
27
7
Jičín
22
9
4
9
571 : 567
22
8
Frýdek-Místek
22
7
0
15
630 : 674
14
9
Třeboň
22
6
1
15
565 : 679
13
10
Přerov
22
6
0
16
600 : 719
12
11
Kopřivnice
22
4
2
16
574 : 693
10
12
Brno
22
4
1
17
595 : 737
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.