Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.9.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen Č
17.10. 09:15
AS029
Astra STD - Ústí n.L.
26 : 36
1.liga starších dorostenek
26.2. 10:00
AU075
Č.Budějovice - HC Plzeň
26 : 27
16.10. 13:00
AU025
SVŠ Plzeň - Zlín
21 : 26
3.10. 13:00
AU013
Kobylisy - Zlín
20 : 37
11.9. 15:00
AU006
H.Brod - Spartak Třebíč
36 : 25
1.liga mladších dorostenek Č
16.10. 16:45
AW025
SVŠ Plzeň - KF Ledeč n. S.
22 : 18
3.10. 11:30
AW013
Kobylisy - KF Ledeč n. S.
24 : 15
11.9. 11:00
AW006
H.Brod - Háje
35 : 18
Český pohár žen
12.12. 11:00
AY029
J.Hradec - Zlín
21 : 26
8.11. 17:30
AY018
Slavia j. - J.Hradec
25 : 34
24.9. 19:45
AY010
Střešovice - SVŠ Plzeň A
16 : 20
Přebor Prahy mužů
30.5. 20:00
BA077
Sorry HáK - L.Vršovice B
30 : 25
29.5. 19:00
BA074
L.Vršovice B - Praha 4 "B"
22 : 39
27.4. 18:00
BA050
Všenory - L.Vršovice B
24 : 20
25.10. 19:15
BA044
Slavia B - Praha 4 "B"
23 : 21
11.10. 19:30
BA032
L.Vršovice B - Sorry HáK
26 : 25
10.10. 19:00
BA033
Všenory - Praha 4 "B"
25 : 34
26.9. 20:00
BA018
S.Vršovice B - L.Vršovice B
21 : 26
1.1. 00:00
BA030
Sorry HáK - Sparta
28 : 24
Přebor Prahy žen
9.5. 18:45
BB061
Radlice - Astra B
22 : 30
19.4. 20:15
BB053
S.Vršovice B - Turnov
18 : 20
21.9. 18:30
BB016
Astra B - Radlice
22 : 21
5.9. 16:00
BB001
Háje - Astra B
25 : 17
Přebor Prahy starších žákyň
21.9. 17:00
BD020
Astra - Kobylisy II
15 : 18
Přebor Prahy mladších žáků
19.4. 19:15
BE038
S.Vršovice - Dukla 4
15 : 23
20.10. 17:00
BE030
Dukla 4 - Chodov
24 : 10
Společná regionální liga
29.5. 17:00
CR054
L.Vršovice A - Slavia A
21 : 34
29.4. 20:00
CR038
Slavia A - Ml. Boleslav B
32 : 21
Oblastní přebor - muži
3.6. 18:30
IA028
Turnov - Ž. Brod
18 : 17
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Hustopeče
23 : 32
video
online
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 34
video
online
H.Brod - Zlín
30 : 29
video
online
Maloměřice - Sokolnice
34 : 29
video
online
SK Kuřim - Ivančice
31 : 33
video
online
Juliánov - Telnice
30 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
17
2
3
747 : 607
36
2
Maloměřice
22
16
1
5
687 : 623
33
3
Ivančice
22
15
2
5
606 : 533
32
4
Hustopeče
22
13
4
5
680 : 581
28
5
Sokolnice
22
10
2
10
568 : 602
22
6
SK Kuřim
22
10
0
12
666 : 686
20
7
H.Brod
22
9
2
11
574 : 632
20
8
Bohunice
22
7
4
11
566 : 584
18
9
V. Meziříčí
22
8
2
12
612 : 596
18
10
Prostějov
22
7
1
14
591 : 668
15
11
Telnice
22
5
2
15
620 : 705
12
12
Juliánov
22
4
0
18
553 : 653
8
Tabulka střelců
Jan Kupa
Sokol Telnice
185
Jakub Vraný
Tatran Bohunice
149
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
133
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
Sokol Telnice
74
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
37
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí
60
Stanislav Večeřa
HK Ivančice
52
Pavel Kříbala
TJ Sokol Velké Meziříčí
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.