Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.9.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen Č
17.10. 09:15
AS029
Astra STD - Ústí n.L.
26 : 36
1.liga starších dorostenek
26.2. 10:00
AU075
Č.Budějovice - HC Plzeň
26 : 27
16.10. 13:00
AU025
SVŠ Plzeň - Zlín
21 : 26
3.10. 13:00
AU013
Kobylisy - Zlín
20 : 37
11.9. 15:00
AU006
H.Brod - Spartak Třebíč
36 : 25
1.liga mladších dorostenek Č
16.10. 16:45
AW025
SVŠ Plzeň - KF Ledeč n. S.
22 : 18
3.10. 11:30
AW013
Kobylisy - KF Ledeč n. S.
24 : 15
11.9. 11:00
AW006
H.Brod - Háje
35 : 18
Český pohár žen
12.12. 11:00
AY029
J.Hradec - Zlín
21 : 26
8.11. 17:30
AY018
Slavia j. - J.Hradec
25 : 34
24.9. 19:45
AY010
Střešovice - SVŠ Plzeň A
16 : 20
Přebor Prahy mužů
30.5. 20:00
BA077
Sorry HáK - L.Vršovice B
30 : 25
29.5. 19:00
BA074
L.Vršovice B - Praha 4 "B"
22 : 39
27.4. 18:00
BA050
Všenory - L.Vršovice B
24 : 20
25.10. 19:15
BA044
Slavia B - Praha 4 "B"
23 : 21
11.10. 19:30
BA032
L.Vršovice B - Sorry HáK
26 : 25
10.10. 19:00
BA033
Všenory - Praha 4 "B"
25 : 34
26.9. 20:00
BA018
S.Vršovice B - L.Vršovice B
21 : 26
1.1. 00:00
BA030
Sorry HáK - Sparta
28 : 24
Přebor Prahy žen
9.5. 18:45
BB061
Radlice - Astra B
22 : 30
19.4. 20:15
BB053
S.Vršovice B - Turnov
18 : 20
21.9. 18:30
BB016
Astra B - Radlice
22 : 21
5.9. 16:00
BB001
Háje - Astra B
25 : 17
Přebor Prahy starších žákyň
21.9. 17:00
BD020
Astra - Kobylisy II
15 : 18
Přebor Prahy mladších žáků
19.4. 19:15
BE038
S.Vršovice - Dukla 4
15 : 23
20.10. 17:00
BE030
Dukla 4 - Chodov
24 : 10
Společná regionální liga
29.5. 17:00
CR054
L.Vršovice A - Slavia A
21 : 34
29.4. 20:00
CR038
Slavia A - Ml. Boleslav B
32 : 21
Oblastní přebor - muži
3.6. 18:30
IA028
Turnov - Ž. Brod
18 : 17
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.