Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.9.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
28.5. 18:00
AA187
Kopřivnice - Brno
34 : 24
13.4. 19:00
AA173
Jičín - Přerov
28 : 15
2.4. 18:00
AA164
Kopřivnice - Frýdek-Místek
27 : 24
19.2. 17:00
AA104
Třeboň - Brno
32 : 21
12.2. 17:00
AA097
Lovosice - Přerov
36 : 27
5.12. 10:30
AA079
Hranice - Přerov
31 : 24
24.11. 18:00
AA076
Plzeň - Kopřivnice
32 : 25
31.10. 12:00
AA049
Brno - Přerov
29 : 25
2.10. 17:00
AA024
Třeboň - Hranice
23 : 23
1.liga mužů
27.11. 17:30
AB054
Náchod - Bystřice p.H.
28 : 26
23.10. 17:00
AB028
Košutka - Bystřice p.H.
32 : 29
10.10. 17:00
AB015
Jičín "B" - Bystřice p.H.
31 : 37
1.liga mladších dorostenců Č
26.2. 14:00
AJ079
Č.Budějovice - Kobylisy
19 : 21
10.10. 15:00
AJ015
Jičín - Louny
32 : 28
Český pohár mužů
4.9. 14:30
AN014
Libčice n. Vlt. - Dukla jun.
28 : 31
W.H.I.L.
8.5. 15:00
AP208
Písek - Poruba
33 : 29
30.4. 17:00
AP204
Most - Poruba
33 : 25
9.4. 18:00
AP181
Partizánske - Bánovce n.B.
24 : 37
26.3. 18:00
AP168
J.Hradec - Bánovce n.B.
20 : 30
5.2. 15:00
AP116
Písek - Bánovce n.B.
30 : 32
29.1. 14:30
AP111
Slavia - Most
38 : 28
30.10. 17:00
AP059
Most - Michalovce
24 : 40
1.liga žen
11.5. 18:30
AR132
Liberec - Slavia j.
28 : 35
5.3. 13:00
AR080
Liberec - SVŠ Plzeň A
27 : 30
26.2. 12:00
AR075
Č.Budějovice - HC Plzeň
23 : 29
17.10. 11:15
AR029
Astra - Poruba B
22 : 25
16.10. 15:00
AR025
SVŠ Plzeň A - Zlín j.
17 : 21
3.10. 15:30
AR013
Kobylisy - Zlín j.
26 : 27
18.9. 11:00
AR012
Liberec - Kobylisy
21 : 27
11.9. 13:00
AR006
H.Brod - Astra
27 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.