Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní část
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.9.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen Č
17.10. 09:15
AS029
Astra STD - Ústí n.L.
26 : 36
1.liga starších dorostenek
26.2. 10:00
AU075
Č.Budějovice - HC Plzeň
26 : 27
16.10. 13:00
AU025
SVŠ Plzeň - Zlín
21 : 26
3.10. 13:00
AU013
Kobylisy - Zlín
20 : 37
11.9. 15:00
AU006
H.Brod - Spartak Třebíč
36 : 25
1.liga mladších dorostenek Č
16.10. 16:45
AW025
SVŠ Plzeň - KF Ledeč n. S.
22 : 18
3.10. 11:30
AW013
Kobylisy - KF Ledeč n. S.
24 : 15
11.9. 11:00
AW006
H.Brod - Háje
35 : 18
Český pohár žen
12.12. 11:00
AY029
J.Hradec - Zlín
21 : 26
8.11. 17:30
AY018
Slavia j. - J.Hradec
25 : 34
24.9. 19:45
AY010
Střešovice - SVŠ Plzeň A
16 : 20
Přebor Prahy mužů
30.5. 20:00
BA077
Sorry HáK - L.Vršovice B
30 : 25
29.5. 19:00
BA074
L.Vršovice B - Praha 4 "B"
22 : 39
27.4. 18:00
BA050
Všenory - L.Vršovice B
24 : 20
25.10. 19:15
BA044
Slavia B - Praha 4 "B"
23 : 21
11.10. 19:30
BA032
L.Vršovice B - Sorry HáK
26 : 25
10.10. 19:00
BA033
Všenory - Praha 4 "B"
25 : 34
26.9. 20:00
BA018
S.Vršovice B - L.Vršovice B
21 : 26
1.1. 00:00
BA030
Sorry HáK - Sparta
28 : 24
Přebor Prahy žen
9.5. 18:45
BB061
Radlice - Astra B
22 : 30
19.4. 20:15
BB053
S.Vršovice B - Turnov
18 : 20
21.9. 18:30
BB016
Astra B - Radlice
22 : 21
5.9. 16:00
BB001
Háje - Astra B
25 : 17
Přebor Prahy starších žákyň
21.9. 17:00
BD020
Astra - Kobylisy II
15 : 18
Přebor Prahy mladších žáků
19.4. 19:15
BE038
S.Vršovice - Dukla 4
15 : 23
20.10. 17:00
BE030
Dukla 4 - Chodov
24 : 10
Společná regionální liga
29.5. 17:00
CR054
L.Vršovice A - Slavia A
21 : 34
29.4. 20:00
CR038
Slavia A - Ml. Boleslav B
32 : 21
Oblastní přebor - muži
3.6. 18:30
IA028
Turnov - Ž. Brod
18 : 17
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Vršovice - Louny
34 : 30
video
online
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
video
online
Rokycany - Chrudim
29 : 14
video
online
Liberec - HC Plzeň
33 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
18
14
2
2
552 : 411
30
2
Louny
18
13
1
4
528 : 433
27
3
Lovosice
18
13
1
4
463 : 403
25
4
Chodov
18
11
1
6
521 : 417
23
5
L.Vršovice
18
8
2
8
464 : 439
18
6
HC Plzeň
18
8
0
10
364 : 392
16
7
Rokycany
18
8
0
10
485 : 502
16
8
Ml.Boleslav
18
5
1
12
406 : 429
11
9
TJ Kutná Hora
18
4
0
14
407 : 586
8
10
Chrudim
18
2
0
16
350 : 528
4
11
Most
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
161
Matyáš Burda
Liberec Handball
157
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Fanta
Lokomotiva Vršovice
48
Marek Černý
TJ Lokomotiva Louny
35
Matyáš Burda
Liberec Handball
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Hrdlička
HK Lovosice
58
Vojtěch Kuře
TJ Sparta Kutná Hora
52
Václav Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.