Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jakub Prokopec
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.10.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
7.5. 15:00
AE132
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 34
1.5. 10:30
AE123
Hustopeče - SK Kuřim
36 : 29
9.4. 17:00
AE109
Ivančice - H.Brod
37 : 24
27.3. 17:00
AE099
Telnice - Bohunice
26 : 25
20.3. 10:30
AE096
Hustopeče - Sokolnice
32 : 22
27.2. 11:00
AE081
Bohunice - Maloměřice
28 : 28
20.2. 15:30
AE078
SK Kuřim - V. Meziříčí
31 : 29
19.2. 09:30
AE073
Telnice - H.Brod
31 : 32
12.12. 15:00
AE066
Bohunice - V. Meziříčí
26 : 26
27.11. 17:00
AE054
Ivančice - Bohunice
28 : 24
20.11. 15:00
AE045
V. Meziříčí - Sokolnice
30 : 31
14.11. 16:00
AE041
Sokolnice - Bohunice
23 : 22
14.11. 10:30
AE042
Hustopeče - Ivančice
26 : 28
7.11. 15:00
AE033
Bohunice - Telnice
31 : 22
23.10. 11:00
AE026
Maloměřice - SK Kuřim
36 : 28
17.10. 10:30
AE020
Hustopeče - Telnice
30 : 29
10.10. 11:00
AE015
Maloměřice - Bohunice
36 : 29
3.10. 16:00
AE008
Sokolnice - Zlín
28 : 38
19.9. 16:00
AE063
Sokolnice - Maloměřice
29 : 31
1.liga starších dorostenců
19.3. 11:00
AG091
Bohunice - Třeboň
33 : 21
2.liga starších dorostenců M
23.10. 17:00
AI026
Maloměřice - Olomouc
25 : 26
10.10. 09:00
AI015
Maloměřice - Luhačovice
31 : 15
1.liga mladších dorostenců M
23.10. 15:00
AK026
Maloměřice - Karviná
14 : 41
10.10. 15:00
AK015
Maloměřice - Zubří
14 : 46
2.liga mladších dorostenců M
7.5. 13:00
AM132
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
9.4. 15:00
AM109
HK Ivančice - Kostelec n.H.
29 : 25
27.11. 15:00
AM054
HK Ivančice - Bystřice p.H.
42 : 24
Český pohár mužů
17.9. 19:00
AN041
Ivančice - Maloměřice
26 : 30
2.liga žen M
13.11. 15:00
AT052
Měnín - Veselí B
11 : 43
2.10. 17:00
AT014
Bohunice - Kunovice
23 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Dukla
28 : 41
video
online
Třeboň - Lovosice
23 : 27
video
online
Brno - Zubří
27 : 37
video
online
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
Plzeň - Karviná
28 : 18
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
17
0
5
638 : 551
34
2
Lovosice
22
16
2
4
678 : 574
34
3
Karviná
22
14
3
5
648 : 589
31
4
Dukla
22
15
0
7
664 : 561
30
5
Plzeň
22
14
0
8
659 : 532
28
6
Hranice
22
13
1
8
612 : 558
27
7
Jičín
22
9
4
9
571 : 567
22
8
Frýdek-Místek
22
7
0
15
630 : 674
14
9
Třeboň
22
6
1
15
565 : 679
13
10
Přerov
22
6
0
16
600 : 719
12
11
Kopřivnice
22
4
2
16
574 : 693
10
12
Brno
22
4
1
17
595 : 737
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.