Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jakub Prokopec
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.10.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
7.5. 15:00
AE132
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 34
1.5. 10:30
AE123
Hustopeče - SK Kuřim
36 : 29
9.4. 17:00
AE109
Ivančice - H.Brod
37 : 24
27.3. 17:00
AE099
Telnice - Bohunice
26 : 25
20.3. 10:30
AE096
Hustopeče - Sokolnice
32 : 22
27.2. 11:00
AE081
Bohunice - Maloměřice
28 : 28
20.2. 15:30
AE078
SK Kuřim - V. Meziříčí
31 : 29
19.2. 09:30
AE073
Telnice - H.Brod
31 : 32
12.12. 15:00
AE066
Bohunice - V. Meziříčí
26 : 26
27.11. 17:00
AE054
Ivančice - Bohunice
28 : 24
20.11. 15:00
AE045
V. Meziříčí - Sokolnice
30 : 31
14.11. 16:00
AE041
Sokolnice - Bohunice
23 : 22
14.11. 10:30
AE042
Hustopeče - Ivančice
26 : 28
7.11. 15:00
AE033
Bohunice - Telnice
31 : 22
23.10. 11:00
AE026
Maloměřice - SK Kuřim
36 : 28
17.10. 10:30
AE020
Hustopeče - Telnice
30 : 29
10.10. 11:00
AE015
Maloměřice - Bohunice
36 : 29
3.10. 16:00
AE008
Sokolnice - Zlín
28 : 38
19.9. 16:00
AE063
Sokolnice - Maloměřice
29 : 31
1.liga starších dorostenců
19.3. 11:00
AG091
Bohunice - Třeboň
33 : 21
2.liga starších dorostenců M
23.10. 17:00
AI026
Maloměřice - Olomouc
25 : 26
10.10. 09:00
AI015
Maloměřice - Luhačovice
31 : 15
1.liga mladších dorostenců M
23.10. 15:00
AK026
Maloměřice - Karviná
14 : 41
10.10. 15:00
AK015
Maloměřice - Zubří
14 : 46
2.liga mladších dorostenců M
7.5. 13:00
AM132
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
9.4. 15:00
AM109
HK Ivančice - Kostelec n.H.
29 : 25
27.11. 15:00
AM054
HK Ivančice - Bystřice p.H.
42 : 24
Český pohár mužů
17.9. 19:00
AN041
Ivančice - Maloměřice
26 : 30
2.liga žen M
13.11. 15:00
AT052
Měnín - Veselí B
11 : 43
2.10. 17:00
AT014
Bohunice - Kunovice
23 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.