Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jakub Prokopec
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.10.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
7.5. 15:00
AE132
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 34
1.5. 10:30
AE123
Hustopeče - SK Kuřim
36 : 29
9.4. 17:00
AE109
Ivančice - H.Brod
37 : 24
27.3. 17:00
AE099
Telnice - Bohunice
26 : 25
20.3. 10:30
AE096
Hustopeče - Sokolnice
32 : 22
27.2. 11:00
AE081
Bohunice - Maloměřice
28 : 28
20.2. 15:30
AE078
SK Kuřim - V. Meziříčí
31 : 29
19.2. 09:30
AE073
Telnice - H.Brod
31 : 32
12.12. 15:00
AE066
Bohunice - V. Meziříčí
26 : 26
27.11. 17:00
AE054
Ivančice - Bohunice
28 : 24
20.11. 15:00
AE045
V. Meziříčí - Sokolnice
30 : 31
14.11. 16:00
AE041
Sokolnice - Bohunice
23 : 22
14.11. 10:30
AE042
Hustopeče - Ivančice
26 : 28
7.11. 15:00
AE033
Bohunice - Telnice
31 : 22
23.10. 11:00
AE026
Maloměřice - SK Kuřim
36 : 28
17.10. 10:30
AE020
Hustopeče - Telnice
30 : 29
10.10. 11:00
AE015
Maloměřice - Bohunice
36 : 29
3.10. 16:00
AE008
Sokolnice - Zlín
28 : 38
19.9. 16:00
AE063
Sokolnice - Maloměřice
29 : 31
1.liga starších dorostenců
19.3. 11:00
AG091
Bohunice - Třeboň
33 : 21
2.liga starších dorostenců M
23.10. 17:00
AI026
Maloměřice - Olomouc
25 : 26
10.10. 09:00
AI015
Maloměřice - Luhačovice
31 : 15
1.liga mladších dorostenců M
23.10. 15:00
AK026
Maloměřice - Karviná
14 : 41
10.10. 15:00
AK015
Maloměřice - Zubří
14 : 46
2.liga mladších dorostenců M
7.5. 13:00
AM132
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
9.4. 15:00
AM109
HK Ivančice - Kostelec n.H.
29 : 25
27.11. 15:00
AM054
HK Ivančice - Bystřice p.H.
42 : 24
Český pohár mužů
17.9. 19:00
AN041
Ivančice - Maloměřice
26 : 30
2.liga žen M
13.11. 15:00
AT052
Měnín - Veselí B
11 : 43
2.10. 17:00
AT014
Bohunice - Kunovice
23 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Most - S.Vršovice
22 : 35
video
online
Dukla jun. - Louny
34 : 30
video
online
Kolín - TJ Sokol Bělá
39 : 19
video
online
Chomutov - 1.HC Pardubice
29 : 26
video
online
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
20 : 24
video
online
Jablonec - Náchod "B"
24 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Louny
22
19
1
2
690 : 504
39
2
Dukla jun.
22
14
3
5
674 : 543
31
3
Kolín
22
15
0
7
582 : 520
30
4
Ústí n.L.
22
14
1
7
622 : 557
29
5
Jablonec
22
11
2
9
531 : 517
24
6
1.HC Pardubice
22
10
2
10
604 : 568
22
7
Chomutov
22
11
0
11
546 : 571
22
8
S.Vršovice
22
10
1
11
533 : 556
21
9
TJ Sokol Bělá
22
8
1
13
491 : 597
17
10
Ml. Boleslav
22
6
2
14
557 : 590
14
11
Most
22
4
1
17
470 : 648
9
12
Náchod "B"
22
3
0
19
475 : 604
6
Tabulka střelců
Michal Heinl
ElektroPraga Jablonec
150
Petr Vaněk
HK Chomutov
121
Petr Faltejsek
1.HC Pardubice
120
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
43
Vojtěch Srba
TJ Chemička Ústí n.L:
40
Jindřich Bada
HK Chomutov
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Jiřík
HK Chomutov
54
Michal Pokorný
HC Kolín
48
Michal Nováček
Sokol Vršovice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.