Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jakub Prokopec
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.10.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen M
11.9. 17:00
AT003
Bohunice - Olomouc
12 : 28
1.liga starších dorostenek
19.2. 16:30
AU072
Spartak Třebíč - H.Brod
22 : 23
1.liga mladších dorostenek M
2.10. 15:00
AX014
Bohunice - Kunovice
30 : 14
11.9. 15:00
AX003
Bohunice - Poruba
26 : 24
Jihomoravská liga mužů
9.4. 18:45
LA081
HK Ivančice B - Bohunice B
23 : 28
3.4. 17:00
LA076
Brno IV - Bohunice B
26 : 34
3.4. 10:30
LA077
Nové Bránice - D. Cerekev
24 : 20
27.3. 10:30
LA073
Újezd u Brna - V. Meziříčí B
37 : 20
20.3. 14:30
LA049
Třešť - Brno IV
28 : 20
27.11. 18:45
LA045
HK Ivančice B - V. Meziříčí B
32 : 29
20.11. 17:00
LA037
V. Meziříčí B - Tišnov
26 : 24
7.11. 17:00
LA026
Bohunice B - Tišnov
27 : 26
28.10. 15:00
LA040
Brno IV - D. Cerekev
21 : 25
28.10. 10:30
LA039
Nové Bránice - Újezd u Brna
27 : 23
25.9. 17:00
LA005
D. Cerekev - Újezd u Brna
31 : 29
Divize mužů
23.10. 13:00
LB013
SHC Maloměřice B - Juliánov B
28 : 27
8.9. 18:00
LB028
Juliánov B - SHC Maloměřice B
31 : 21
Jihomoravská liga st. žáků
7.5. 10:30
LF167
V. Meziříčí - Ivančice
30 : 22
1.5. 14:30
LF159
Telnice - Nové Bránice
29 : 24
10.4. 10:30
LF145
N. Veselí - SK Kuřim
41 : 14
3.4. 09:00
LF135
Nové Bránice - D. Cerekev
24 : 32
27.3. 14:30
LF129
Telnice - Bohunice
33 : 46
27.3. 09:00
LF131
Újezd u Brna - V. Meziříčí
21 : 27
19.3. 09:30
LF124
Bohunice - N. Veselí
33 : 20
27.11. 13:30
LF063
Ivančice - Bohunice
23 : 43
28.10. 09:00
LF055
Nové Bránice - Újezd u Brna
30 : 24
28.9. 14:30
LF080
SK Kuřim - Ivančice
16 : 32
25.9. 15:30
LF005
D. Cerekev - HK KP Brno
11 : 36
19.9. 14:30
LF074
Sokolnice - Nové Bránice
16 : 24
7.9. 18:30
LF064
Juliánov - Bohunice
11 : 25
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenci nadstavba 1-4 - výsledky
video
online
Jičín - Kopřivnice
23 : 34
video
online
Zubří - Dukla
34 : 31
video
online
Dukla - Zubří
29 : 34
video
online
Kopřivnice - Jičín
29 : 24
Tabulka střelců
Josef Jonáš
HC Dukla Praha
20
Michal Kasal
HC Zubří
16
Tomáš Tomeš
HBC Jičín
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Jonáš
HC Dukla Praha
5
Jan Havelka
HBC Jičín
3
Radomír Válek
HC Zubří
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Žižkovský
KH Kopřivnice
6
Lukáš Václav
HC Zubří
6
Marek Bukovský
KH Kopřivnice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.