Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.7.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
1.5. 15:00
AH132
L.Vršovice - Louny
34 : 30
2.4. 15:00
AH103
Liberec - Rokycany
38 : 22
13.2. 15:00
AH072
Lovosice - HC Plzeň
30 : 25
13.11. 15:00
AH040
Lovosice - L.Vršovice
28 : 19
17.10. 17:00
AH019
Liberec - Chrudim
40 : 24
25.9. 16:00
AH001
Liberec - L.Vršovice
21 : 13
1.liga mladších dorostenců Č
26.2. 12:30
AJ083
S.Vršovice - Talent Plzeň
20 : 29
9.2. 17:00
AJ072
Lovosice - Talent Plzeň
27 : 24
13.11. 13:00
AJ040
Lovosice - Dukla
28 : 31
23.10. 13:00
AJ029
Lovosice - Náchod
34 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
9.4. 11:00
AL112
Ústí n.L. - Jablonec
22 : 22
10.3. 16:30
AL073
Ústí n.L. - Ledeč n.S.
31 : 24
5.3. 11:00
AL086
Ústí n.L. - Vršovice B
40 : 14
26.2. 09:00
AL083
Vršovice B - TJ košutka
22 : 22
2.liga žen Č
30.4. 19:00
AS120
Most B - Ústí n.L.
18 : 20
16.4. 17:00
AS109
Ústí n.L. - Tachov STD
40 : 15
21.11. 17:00
AS057
Kobylisy B - Milevsko
32 : 23
24.10. 17:00
AS032
Ústí n.L. - J.Hradec STD
29 : 14
1.liga mladších dorostenek Č
16.4. 15:00
AW109
HK Spartak Ústí n.L. - KF Ledeč n. S.
25 : 21
26.2. 16:00
AW076
S.Vršovice - HK Spartak Ústí n.L.
26 : 17
20.2. 15:30
AW068
Kobylisy - Slavia
21 : 20
24.10. 15:00
AW032
HK Spartak Ústí n.L. - J.Hradec
17 : 15
Český pohár žen
4.9. 15:00
AY003
Ústí n.L. - Astra
20 : 21
Žákovská liga starších žaček
26.3. 15:40
AZ113
Kobylisy II - Liberec
20 : 29
26.3. 14:00
AZ111
Veselí n.M. - Kobylisy II
20 : 21
26.3. 12:20
AZ109
Kobylisy II - Slavia
12 : 26
26.3. 10:40
AZ107
Slavia - Liberec
19 : 18
26.3. 09:00
AZ105
Liberec - Veselí n.M.
21 : 15
Finále Žákovské ligy starších žaček
5.6. 11:30
AZA013
H. Brod - Kobylisy II
22 : 15
5.6. 08:30
AZA010
Písek B - H. Brod
12 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.