Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Kamil Navrátil
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.3. 11:00
AC087
Talent Plzeň B - Sez. Ústí
25 : 23
12.12. 16:00
AC066
VŠ Plzeň - Praha 4
29 : 30
17.10. 10:30
AC021
Sez. Ústí - Talent Plzeň B
23 : 22
2.liga mužů SVČ
2.4. 10:00
AD108
Náchod "B" - S.Vršovice
17 : 22
26.3. 18:00
AD099
Ústí n.L. - Louny
23 : 25
14.11. 13:00
AD040
Ústí n.L. - Dukla jun.
29 : 26
7.11. 17:00
AD036
Most - Chomutov
21 : 24
23.10. 17:00
AD028
TJ Sokol Bělá - Louny
26 : 25
26.9. 17:00
AD003
Most - Náchod "B"
26 : 24
1.liga starších dorostenců
5.3. 15:00
AG087
Talent Plzeň - Náchod
29 : 29
1.liga mladších dorostenců Č
2.4. 12:30
AJ108
Náchod - S.Vršovice
37 : 28
5.3. 13:00
AJ087
Talent Plzeň - Náchod
37 : 27
28.11. 11:00
AJ053
S.Vršovice - Dukla
19 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
28.11. 09:00
AL053
Vršovice B - Zruč n.S.
28 : 39
Český pohár mužů
17.9. 17:30
AN039
Dukla jun. - Žatec
24 : 20
5.9. 18:00
AN005
S.Vršovice - Ml. Boleslav
30 : 18
2.liga žen Č
10.4. 15:00
AS103
Tachov STD - S.Vršovice
21 : 27
13.3. 14:40
AS090
1.HC Pardubice - Kobylisy B
25 : 34
13.3. 13:00
AS088
Pardubice - Most B
30 : 16
6.11. 19:00
AS044
Most B - Milevsko
26 : 23
3.10. 11:00
AS015
S.Vršovice - Most B
27 : 16
1.liga starších dorostenek
3.10. 13:00
AU015
S.Vršovice - Slavia
18 : 31
1.liga mladších dorostenek Č
13.3. 16:20
AW088
Pardubice - Slavia
27 : 25
12.2. 10:30
AW062
Háje - Pardubice
11 : 23
3.10. 09:00
AW015
S.Vršovice - Slavia
35 : 29
Český pohár žen
5.9. 16:00
AY005
S.Vršovice - Pardubice
45 : 25
Přebor Prahy mužů
30.5. 20:45
BA078
Praha 4 "B" - Všenory
26 : 22
30.5. 19:15
BA079
Čambavamba - Praha 4 "C"
26 : 22
22.5. 19:30
BA068
Čambavamba - L.Vršovice B
29 : 17
8.5. 20:00
BA058
S.Vršovice B - Sparta
32 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Dukla
28 : 41
video
online
Třeboň - Lovosice
23 : 27
video
online
Brno - Zubří
27 : 37
video
online
Hranice - Kopřivnice
31 : 28
video
online
Plzeň - Karviná
28 : 18
video
online
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
22
17
0
5
638 : 551
34
2
Lovosice
22
16
2
4
678 : 574
34
3
Karviná
22
14
3
5
648 : 589
31
4
Dukla
22
15
0
7
664 : 561
30
5
Plzeň
22
14
0
8
659 : 532
28
6
Hranice
22
13
1
8
612 : 558
27
7
Jičín
22
9
4
9
571 : 567
22
8
Frýdek-Místek
22
7
0
15
630 : 674
14
9
Třeboň
22
6
1
15
565 : 679
13
10
Přerov
22
6
0
16
600 : 719
12
11
Kopřivnice
22
4
2
16
574 : 693
10
12
Brno
22
4
1
17
595 : 737
9
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.