Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Kamil Navrátil
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.3. 11:00
AC087
Talent Plzeň B - Sez. Ústí
25 : 23
12.12. 16:00
AC066
VŠ Plzeň - Praha 4
29 : 30
17.10. 10:30
AC021
Sez. Ústí - Talent Plzeň B
23 : 22
2.liga mužů SVČ
2.4. 10:00
AD108
Náchod "B" - S.Vršovice
17 : 22
26.3. 18:00
AD099
Ústí n.L. - Louny
23 : 25
14.11. 13:00
AD040
Ústí n.L. - Dukla jun.
29 : 26
7.11. 17:00
AD036
Most - Chomutov
21 : 24
23.10. 17:00
AD028
TJ Sokol Bělá - Louny
26 : 25
26.9. 17:00
AD003
Most - Náchod "B"
26 : 24
1.liga starších dorostenců
5.3. 15:00
AG087
Talent Plzeň - Náchod
29 : 29
1.liga mladších dorostenců Č
2.4. 12:30
AJ108
Náchod - S.Vršovice
37 : 28
5.3. 13:00
AJ087
Talent Plzeň - Náchod
37 : 27
28.11. 11:00
AJ053
S.Vršovice - Dukla
19 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
28.11. 09:00
AL053
Vršovice B - Zruč n.S.
28 : 39
Český pohár mužů
17.9. 17:30
AN039
Dukla jun. - Žatec
24 : 20
5.9. 18:00
AN005
S.Vršovice - Ml. Boleslav
30 : 18
2.liga žen Č
10.4. 15:00
AS103
Tachov STD - S.Vršovice
21 : 27
13.3. 14:40
AS090
1.HC Pardubice - Kobylisy B
25 : 34
13.3. 13:00
AS088
Pardubice - Most B
30 : 16
6.11. 19:00
AS044
Most B - Milevsko
26 : 23
3.10. 11:00
AS015
S.Vršovice - Most B
27 : 16
1.liga starších dorostenek
3.10. 13:00
AU015
S.Vršovice - Slavia
18 : 31
1.liga mladších dorostenek Č
13.3. 16:20
AW088
Pardubice - Slavia
27 : 25
12.2. 10:30
AW062
Háje - Pardubice
11 : 23
3.10. 09:00
AW015
S.Vršovice - Slavia
35 : 29
Český pohár žen
5.9. 16:00
AY005
S.Vršovice - Pardubice
45 : 25
Přebor Prahy mužů
30.5. 20:45
BA078
Praha 4 "B" - Všenory
26 : 22
30.5. 19:15
BA079
Čambavamba - Praha 4 "C"
26 : 22
22.5. 19:30
BA068
Čambavamba - L.Vršovice B
29 : 17
8.5. 20:00
BA058
S.Vršovice B - Sparta
32 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Vsetín
34 : 27
video
online
Přerov - Zlín
25 : 34
video
online
Olomouc - Hranice
21 : 34
video
online
Prostějov - V. Bystřice
40 : 37
video
online
Litovel - Luhačovice
41 : 25
video
online
Maloměřice - Polanka
15 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
20
0
2
753 : 592
40
2
Hranice
22
20
0
2
842 : 517
40
3
Litovel
22
16
1
5
729 : 632
33
4
Polanka
22
15
0
7
642 : 503
30
5
V. Bystřice
22
14
2
6
680 : 545
30
6
Rožnov p/R
22
14
1
7
705 : 628
29
7
Prostějov
22
9
0
13
671 : 778
18
8
Přerov
22
7
0
15
548 : 666
14
9
Olomouc
22
5
0
17
612 : 729
10
10
Vsetín
22
4
0
18
587 : 752
8
11
Maloměřice
22
3
0
19
527 : 725
6
12
Luhačovice
22
3
0
19
525 : 754
6
Tabulka střelců
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
219
Tomáš Slovák
TJ STM Olomouc
214
Eduard Beneš
HC Zlín
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
49
Jaroslav Loun
SK Velká Bystřice
48
Jaroslav Laciga
TJ Sokol Luhačovice
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eduard Beneš
HC Zlín
70
Miroslav Petr
TJ STM Olomouc
62
Adam Budík
Sokol II.Prostějov
62
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.