Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Božetěch Tvarůžek
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1948
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Muži
12.6. 14:00
NA157
Suchdol n/O - Rožnov p/R
24 : 24
4.6. 15:00
NA153
Krnov - Suchdol n/O
19 : 26
21.5. 10:30
NA136
TJ Valašské Meziříčí - Nový Jičín
23 : 25
7.5. 10:30
NA121
TJ Valašské Meziříčí - Krmelín
14 : 37
1.5. 10:30
NA119
Třinec - TJ Valašské Meziříčí
25 : 24
16.4. 15:00
NA108
Krnov - Krmelín
12 : 22
10.4. 14:00
NA099
Veselá "A" - Polanka B
30 : 25
2.4. 00:00
NA094
Hlučín - Třinec
29 : 22
27.3. 10:30
NA164
Krmelín - Veselá "A"
20 : 23
14.11. 17:30
NA084
Nový Jičín - Veselá "B"
39 : 15
6.11. 17:30
NA068
Třinec - Veselá "A"
24 : 29
28.10. 14:00
NA088
Suchdol n/O - Krmelín
23 : 16
17.10. 15:00
NA047
Veselá "A" - Krnov
39 : 23
17.10. 13:00
NA046
Veselá "B" - Rožnov p/R
23 : 28
28.9. 17:30
NA071
Nový Jičín - Polanka B
23 : 17
25.9. 13:00
NA025
Hlučín - Nový Jičín
21 : 34
19.9. 10:30
NA017
Krmelín - Krnov
26 : 13
11.9. 11:00
NA014
Rožnov p/R - TJ Valašské Meziříčí
30 : 20
SML Dorostenci
28.5. 09:00
NB046
Polanka - Uničov
16 : 6
28.5. 09:00
NB044
Trnávka - Uničov
13 : 6
28.5. 09:00
NB043
Trnávka - Polanka
13 : 11
28.5. 09:00
NB048
Uničov - Krmelín
10 : 14
30.10. 08:30
NB020
Polanka - Krmelín
26 : 17
30.10. 08:30
NB021
Polanka - Trnávka
19 : 17
30.10. 08:30
NB019
Polanka - Uničov
18 : 14
30.10. 08:30
NB024
Krmelín - Trnávka
18 : 23
SML Starší žáci
14.5. 11:50
NC108
F.-Místek A - Kopřivnice A
24 : 20
7.5. 10:15
NC091
Kopřivnice A - Vsetín
36 : 19
30.4. 11:50
NC099
F.-Místek A - Rožnov p/R
37 : 16
26.3. 14:15
NC066
Kopřivnice A - Rožnov p/R
26 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.