Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Aleš Podzimek
Mateřský klub
TJ Turnov
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
6.3. 10:00
AL085
Chrudim - Ledeč n.S.
15 : 15
28.11. 14:45
AL052
Chrudim - Jablonec
22 : 16
16.10. 15:00
AL024
Jablonec - Třeboň
29 : 22
Český pohár mužů
18.9. 15:30
AN038
Ledeč n.S. - N.Veselí
19 : 15
Žákovská liga starších žáků
22.1. 15:40
AO089
Telnice - Jičín
20 : 20
22.1. 14:00
AO087
Zlín - Telnice
16 : 16
22.1. 12:20
AO085
Telnice - HK KP Brno
20 : 27
22.1. 10:40
AO083
HK KP Brno - Jičín
23 : 9
22.1. 09:00
AO081
Jičín - Zlín
15 : 16
2.liga žen Č
14.5. 16:20
AS128
Pardubice - Astra STD
20 : 12
14.5. 14:40
AS130
1.HC Pardubice - Milevsko
24 : 20
7.11. 17:00
AS047
1.HC Pardubice - Strakonice
28 : 22
1.liga mladších dorostenek Č
14.5. 13:00
AW128
Pardubice - Háje
24 : 22
3.4. 10:30
AW099
Háje - Slavia
10 : 21
18.9. 13:00
AW007
KF Ledeč n. S. - Háje
19 : 21
Český pohár žen
28.9. 10:00
AY016
H.Brod - Otrokovice
22 : 25
Žákovská liga starších žaček
17.4. 15:00
AZ120
Kobylisy II - VŠ Plzeň
27 : 16
17.4. 12:30
AZ118
VŠ Plzeň - Slavia
11 : 11
17.4. 11:30
AZ117
Zlín "A" - Kobylisy II
13 : 17
17.4. 09:00
AZ115
Kobylisy II - Slavia
11 : 12
5.3. 16:10
AZ092
Zora Olomouc - Kobylisy II
19 : 11
5.3. 15:00
AZ090
Kobylisy II - Karviná
20 : 10
5.3. 13:50
AZ088
Karviná - H. Brod
8 : 24
5.3. 12:05
AZ085
Karviná - Zora Olomouc
9 : 12
5.3. 10:50
AZ083
H. Brod - Písek B
21 : 12
5.3. 09:35
AZ081
Písek B - Kobylisy II
8 : 16
Oblastní přebor - muži
8.5. 11:30
IA020
D.Králové B - 1.HC Pardubice "B"
17 : 25
3.10. 17:00
IA003
Hr.Králové - Ledeč n. S. "B"
32 : 17
Oblastní přebor - starší žáci
21.5. 09:00
IC026
Pardubice - Náchod
38 : 21
8.5. 08:30
IC023
D.Králové - Pardubice
24 : 10
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo - výsledky
video
online
Dukla jun. - Žatec
24 : 20
video
online
Ivančice - Maloměřice
26 : 30
video
online
V. Bystřice - Ostrava
29 : 17
video
online
Sez. Ústí - VŠ Plzeň
21 : 27
video
online
Bohemians - Chodov
29 : 26
video
online
Prostějov - Napajedla
24 : 27
video
online
Sokolnice - Litovel
20 : 41
video
online
Jablonec - Jičín "B"
32 : 35
video
online
Ledeč n.S. - N.Veselí
19 : 15
video
online
Vsetín - Kostelec n.H.
29 : 28
video
online
Trnávka - Zubří jun.
33 : 27
video
online
Č.Budějovice A - Praha 4
19 : 44
video
online
Zlín - Bystřice p.H.
34 : 29
video
online
Olomouc - Hustopeče
33 : 24
video
online
Polanka - Karviná jun.
28 : 37
video
online
1.HC Pardubice - Šumperk
24 : 29
video
online
Písek - Košutka
32 : 23
video
online
Hr.Králové - Náchod
20 : 31
video
online
S.Vršovice - Dvůr Králové
28 : 25
video
online
Liberec - Louny
19 : 31
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.