Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Aleš Podzimek
Mateřský klub
TJ Turnov
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
6.3. 10:00
AL085
Chrudim - Ledeč n.S.
15 : 15
28.11. 14:45
AL052
Chrudim - Jablonec
22 : 16
16.10. 15:00
AL024
Jablonec - Třeboň
29 : 22
Český pohár mužů
18.9. 15:30
AN038
Ledeč n.S. - N.Veselí
19 : 15
Žákovská liga starších žáků
22.1. 15:40
AO089
Telnice - Jičín
20 : 20
22.1. 14:00
AO087
Zlín - Telnice
16 : 16
22.1. 12:20
AO085
Telnice - HK KP Brno
20 : 27
22.1. 10:40
AO083
HK KP Brno - Jičín
23 : 9
22.1. 09:00
AO081
Jičín - Zlín
15 : 16
2.liga žen Č
14.5. 16:20
AS128
Pardubice - Astra STD
20 : 12
14.5. 14:40
AS130
1.HC Pardubice - Milevsko
24 : 20
7.11. 17:00
AS047
1.HC Pardubice - Strakonice
28 : 22
1.liga mladších dorostenek Č
14.5. 13:00
AW128
Pardubice - Háje
24 : 22
3.4. 10:30
AW099
Háje - Slavia
10 : 21
18.9. 13:00
AW007
KF Ledeč n. S. - Háje
19 : 21
Český pohár žen
28.9. 10:00
AY016
H.Brod - Otrokovice
22 : 25
Žákovská liga starších žaček
17.4. 15:00
AZ120
Kobylisy II - VŠ Plzeň
27 : 16
17.4. 12:30
AZ118
VŠ Plzeň - Slavia
11 : 11
17.4. 11:30
AZ117
Zlín "A" - Kobylisy II
13 : 17
17.4. 09:00
AZ115
Kobylisy II - Slavia
11 : 12
5.3. 16:10
AZ092
Zora Olomouc - Kobylisy II
19 : 11
5.3. 15:00
AZ090
Kobylisy II - Karviná
20 : 10
5.3. 13:50
AZ088
Karviná - H. Brod
8 : 24
5.3. 12:05
AZ085
Karviná - Zora Olomouc
9 : 12
5.3. 10:50
AZ083
H. Brod - Písek B
21 : 12
5.3. 09:35
AZ081
Písek B - Kobylisy II
8 : 16
Oblastní přebor - muži
8.5. 11:30
IA020
D.Králové B - 1.HC Pardubice "B"
17 : 25
3.10. 17:00
IA003
Hr.Králové - Ledeč n. S. "B"
32 : 17
Oblastní přebor - starší žáci
21.5. 09:00
IC026
Pardubice - Náchod
38 : 21
8.5. 08:30
IC023
D.Králové - Pardubice
24 : 10
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p/R - Vsetín
34 : 27
video
online
Přerov - Zlín
25 : 34
video
online
Olomouc - Hranice
21 : 34
video
online
Prostějov - V. Bystřice
40 : 37
video
online
Litovel - Luhačovice
41 : 25
video
online
Maloměřice - Polanka
15 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
20
0
2
753 : 592
40
2
Hranice
22
20
0
2
842 : 517
40
3
Litovel
22
16
1
5
729 : 632
33
4
Polanka
22
15
0
7
642 : 503
30
5
V. Bystřice
22
14
2
6
680 : 545
30
6
Rožnov p/R
22
14
1
7
705 : 628
29
7
Prostějov
22
9
0
13
671 : 778
18
8
Přerov
22
7
0
15
548 : 666
14
9
Olomouc
22
5
0
17
612 : 729
10
10
Vsetín
22
4
0
18
587 : 752
8
11
Maloměřice
22
3
0
19
527 : 725
6
12
Luhačovice
22
3
0
19
525 : 754
6
Tabulka střelců
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
219
Tomáš Slovák
TJ STM Olomouc
214
Eduard Beneš
HC Zlín
195
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
49
Jaroslav Loun
SK Velká Bystřice
48
Jaroslav Laciga
TJ Sokol Luhačovice
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eduard Beneš
HC Zlín
70
Miroslav Petr
TJ STM Olomouc
62
Adam Budík
Sokol II.Prostějov
62
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.