Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Aleš Podzimek
Mateřský klub
TJ Turnov
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
1.5. 16:00
AC121
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
22 : 20
12.12. 17:00
AC064
Chodov B - Třeboň B
32 : 30
26.9. 17:00
AC001
Praha 4 - Ledeč n.S.
36 : 21
2.liga mužů SVČ
30.4. 10:00
AD122
Náchod "B" - Dukla jun.
29 : 34
10.4. 17:00
AD111
1.HC Pardubice - Dukla jun.
32 : 32
27.3. 17:00
AD098
1.HC Pardubice - Náchod "B"
30 : 23
26.3. 18:00
AD101
Ml. Boleslav - Jablonec
25 : 22
20.3. 17:00
AD092
Jablonec - Chomutov
25 : 18
26.2. 10:00
AD082
Náchod "B" - Ml. Boleslav
31 : 28
12.2. 14:00
AD070
S.Vršovice - Chomutov
26 : 22
28.11. 17:00
AD052
1.HC Pardubice - Jablonec
26 : 28
13.11. 17:00
AD039
TJ Sokol Bělá - Jablonec
25 : 19
16.10. 17:00
AD024
Jablonec - Most
24 : 24
2.10. 10:00
AD010
Náchod "B" - Chomutov
25 : 26
2.liga mužů JM
21.11. 17:00
AE043
H.Brod - Ivančice
24 : 23
1.liga starších dorostenců
5.12. 15:00
AG059
Jičín - Ostrava
34 : 22
24.10. 15:00
AG026
Jičín - Karviná
36 : 31
2.10. 15:00
AG010
Náchod - Jičín
21 : 29
2.liga starších dorostenců Č
26.3. 16:00
AH101
Ml.Boleslav - TJ Kutná Hora
32 : 23
6.3. 13:00
AH085
Chrudim - Liberec
25 : 34
28.11. 11:00
AH052
Chrudim - TJ Kutná Hora
26 : 31
1.liga mladších dorostenců Č
30.4. 12:30
AJ122
Náchod - Dukla
28 : 41
26.3. 14:00
AJ101
Ml. Boleslav - Kobylisy
16 : 28
26.2. 12:30
AJ082
Náchod - Ml. Boleslav
34 : 16
12.2. 12:00
AJ070
S.Vršovice - Jičín
25 : 33
5.12. 13:00
AJ059
Jičín - Lovosice
41 : 26
23.10. 16:00
AJ026
Jičín - Kobylisy
27 : 22
2.10. 12:30
AJ010
Náchod - Jičín
21 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
10.4. 14:45
AL111
Chrudim - Zruč n.S.
26 : 25
20.3. 15:00
AL092
Jablonec - Úvaly
30 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
video
online
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
video
online
Rokycany - Strakonice
25 : 32
video
online
Bolevec - Sez. Ústí
21 : 36
video
online
Praha 4 - VŠ Plzeň
36 : 28
video
online
Bohemians - Písek
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
19
2
1
702 : 499
40
2
Písek
22
17
0
5
605 : 501
32
3
Sez. Ústí
22
15
2
5
548 : 436
32
4
Strakonice
22
14
0
8
654 : 572
28
5
Talent Plzeň B
22
12
2
8
622 : 577
26
6
Třeboň B
22
11
3
8
622 : 573
23
7
VŠ Plzeň
22
11
0
11
551 : 532
22
8
Bohemians
22
8
2
12
508 : 566
18
9
Chodov B
22
7
0
15
568 : 640
14
10
Ledeč n.S.
22
4
1
17
549 : 655
9
11
Rokycany
22
4
0
18
483 : 661
8
12
Bolevec
22
3
2
17
472 : 672
8
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
242
Martin Půta
SK Praha 4
135
Jiří Vokurka
HK Rokycany
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
53
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
34
Martin Půta
SK Praha 4
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Sokol Bolevec
60
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
54
Václav Hora
Sokol Písek
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.