Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Aleš Podzimek
Mateřský klub
TJ Turnov
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
6.3. 10:00
AL085
Chrudim - Ledeč n.S.
15 : 15
28.11. 14:45
AL052
Chrudim - Jablonec
22 : 16
16.10. 15:00
AL024
Jablonec - Třeboň
29 : 22
Český pohár mužů
18.9. 15:30
AN038
Ledeč n.S. - N.Veselí
19 : 15
Žákovská liga starších žáků
22.1. 15:40
AO089
Telnice - Jičín
20 : 20
22.1. 14:00
AO087
Zlín - Telnice
16 : 16
22.1. 12:20
AO085
Telnice - HK KP Brno
20 : 27
22.1. 10:40
AO083
HK KP Brno - Jičín
23 : 9
22.1. 09:00
AO081
Jičín - Zlín
15 : 16
2.liga žen Č
14.5. 16:20
AS128
Pardubice - Astra STD
20 : 12
14.5. 14:40
AS130
1.HC Pardubice - Milevsko
24 : 20
7.11. 17:00
AS047
1.HC Pardubice - Strakonice
28 : 22
1.liga mladších dorostenek Č
14.5. 13:00
AW128
Pardubice - Háje
24 : 22
3.4. 10:30
AW099
Háje - Slavia
10 : 21
18.9. 13:00
AW007
KF Ledeč n. S. - Háje
19 : 21
Český pohár žen
28.9. 10:00
AY016
H.Brod - Otrokovice
22 : 25
Žákovská liga starších žaček
17.4. 15:00
AZ120
Kobylisy II - VŠ Plzeň
27 : 16
17.4. 12:30
AZ118
VŠ Plzeň - Slavia
11 : 11
17.4. 11:30
AZ117
Zlín "A" - Kobylisy II
13 : 17
17.4. 09:00
AZ115
Kobylisy II - Slavia
11 : 12
5.3. 16:10
AZ092
Zora Olomouc - Kobylisy II
19 : 11
5.3. 15:00
AZ090
Kobylisy II - Karviná
20 : 10
5.3. 13:50
AZ088
Karviná - H. Brod
8 : 24
5.3. 12:05
AZ085
Karviná - Zora Olomouc
9 : 12
5.3. 10:50
AZ083
H. Brod - Písek B
21 : 12
5.3. 09:35
AZ081
Písek B - Kobylisy II
8 : 16
Oblastní přebor - muži
8.5. 11:30
IA020
D.Králové B - 1.HC Pardubice "B"
17 : 25
3.10. 17:00
IA003
Hr.Králové - Ledeč n. S. "B"
32 : 17
Oblastní přebor - starší žáci
21.5. 09:00
IC026
Pardubice - Náchod
38 : 21
8.5. 08:30
IC023
D.Králové - Pardubice
24 : 10
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.