Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
21.5. 17:00
AA184
Brno - Frýdek-Místek
40 : 36
15.5. 10:15
AA153
Lovosice - Zubří
27 : 23
30.4. 16:00
AA176
Přerov - Frýdek-Místek
22 : 35
23.4. 18:00
AA143
Zubří - Dukla
20 : 21
16.4. 16:00
AA139
Lovosice - Hranice
28 : 21
9.4. 17:00
AA166
Brno - Přerov
32 : 31
25.3. 18:30
AA130
Třeboň - Lovosice
23 : 27
5.3. 18:00
AA120
Jičín - Kopřivnice
33 : 26
20.2. 11:30
AA105
Hranice - Dukla
33 : 31
5.12. 10:30
AA084
Karviná - Zubří
29 : 24
13.11. 16:30
AA061
Dukla - Přerov
44 : 26
10.11. 18:00
AA056
Frýdek-Místek - Kopřivnice
37 : 25
23.10. 18:00
AA046
Zubří - Hranice
33 : 29
16.10. 17:00
AA038
Brno - Třeboň
35 : 29
6.10. 17:30
AA028
Dukla - Jičín
30 : 21
18.9. 17:00
AA009
Lovosice - Brno
32 : 20
11.9. 17:00
AA003
Třeboň - Kopřivnice
32 : 27
1.liga starších dorostenců
16.3. 17:00
AG074
Talent Plzeň - N.Veselí
42 : 22
Český pohár mužů
30.11. 19:00
AN074
Třeboň - Dukla
38 : 34
17.11. 13:00
AN067
Lovosice - Hranice
33 : 30
W.H.I.L.
14.5. 15:00
AP308
Bánovce n.B. - Bratislava
23 : 19
1.5. 10:30
AP296
Šaľa - Bánovce n.B.
21 : 20
19.3. 17:00
AP160
Most - Zlín
31 : 24
12.3. 18:00
AP153
J.Hradec - Slavia
19 : 31
2.3. 16:30
AP115
Most - Poruba
38 : 28
29.1. 17:30
AP107
Bratislava - Michalovce
25 : 28
30.10. 15:00
AP058
Písek - Zlín
29 : 28
8.9. 18:00
AP013
J.Hradec - Michalovce
30 : 28
4.9. 17:00
AP007
Most - Veselí n.M.
25 : 27
1.liga žen
10.10. 11:30
AR020
HC Plzeň - Astra
18 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.