Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
21.5. 17:00
AA184
Brno - Frýdek-Místek
40 : 36
15.5. 10:15
AA153
Lovosice - Zubří
27 : 23
30.4. 16:00
AA176
Přerov - Frýdek-Místek
22 : 35
23.4. 18:00
AA143
Zubří - Dukla
20 : 21
16.4. 16:00
AA139
Lovosice - Hranice
28 : 21
9.4. 17:00
AA166
Brno - Přerov
32 : 31
25.3. 18:30
AA130
Třeboň - Lovosice
23 : 27
5.3. 18:00
AA120
Jičín - Kopřivnice
33 : 26
20.2. 11:30
AA105
Hranice - Dukla
33 : 31
5.12. 10:30
AA084
Karviná - Zubří
29 : 24
13.11. 16:30
AA061
Dukla - Přerov
44 : 26
10.11. 18:00
AA056
Frýdek-Místek - Kopřivnice
37 : 25
23.10. 18:00
AA046
Zubří - Hranice
33 : 29
16.10. 17:00
AA038
Brno - Třeboň
35 : 29
6.10. 17:30
AA028
Dukla - Jičín
30 : 21
18.9. 17:00
AA009
Lovosice - Brno
32 : 20
11.9. 17:00
AA003
Třeboň - Kopřivnice
32 : 27
1.liga starších dorostenců
16.3. 17:00
AG074
Talent Plzeň - N.Veselí
42 : 22
Český pohár mužů
30.11. 19:00
AN074
Třeboň - Dukla
38 : 34
17.11. 13:00
AN067
Lovosice - Hranice
33 : 30
W.H.I.L.
14.5. 15:00
AP308
Bánovce n.B. - Bratislava
23 : 19
1.5. 10:30
AP296
Šaľa - Bánovce n.B.
21 : 20
19.3. 17:00
AP160
Most - Zlín
31 : 24
12.3. 18:00
AP153
J.Hradec - Slavia
19 : 31
2.3. 16:30
AP115
Most - Poruba
38 : 28
29.1. 17:30
AP107
Bratislava - Michalovce
25 : 28
30.10. 15:00
AP058
Písek - Zlín
29 : 28
8.9. 18:00
AP013
J.Hradec - Michalovce
30 : 28
4.9. 17:00
AP007
Most - Veselí n.M.
25 : 27
1.liga žen
10.10. 11:30
AR020
HC Plzeň - Astra
18 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo - výsledky
video
online
Dukla jun. - Žatec
24 : 20
video
online
Ivančice - Maloměřice
26 : 30
video
online
V. Bystřice - Ostrava
29 : 17
video
online
Sez. Ústí - VŠ Plzeň
21 : 27
video
online
Bohemians - Chodov
29 : 26
video
online
Prostějov - Napajedla
24 : 27
video
online
Sokolnice - Litovel
20 : 41
video
online
Jablonec - Jičín "B"
32 : 35
video
online
Ledeč n.S. - N.Veselí
19 : 15
video
online
Vsetín - Kostelec n.H.
29 : 28
video
online
Trnávka - Zubří jun.
33 : 27
video
online
Č.Budějovice A - Praha 4
19 : 44
video
online
Zlín - Bystřice p.H.
34 : 29
video
online
Olomouc - Hustopeče
33 : 24
video
online
Polanka - Karviná jun.
28 : 37
video
online
1.HC Pardubice - Šumperk
24 : 29
video
online
Písek - Košutka
32 : 23
video
online
Hr.Králové - Náchod
20 : 31
video
online
S.Vršovice - Dvůr Králové
28 : 25
video
online
Liberec - Louny
19 : 31
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.