Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
21.5. 17:00
AA184
Brno - Frýdek-Místek
40 : 36
15.5. 10:15
AA153
Lovosice - Zubří
27 : 23
30.4. 16:00
AA176
Přerov - Frýdek-Místek
22 : 35
23.4. 18:00
AA143
Zubří - Dukla
20 : 21
16.4. 16:00
AA139
Lovosice - Hranice
28 : 21
9.4. 17:00
AA166
Brno - Přerov
32 : 31
25.3. 18:30
AA130
Třeboň - Lovosice
23 : 27
5.3. 18:00
AA120
Jičín - Kopřivnice
33 : 26
20.2. 11:30
AA105
Hranice - Dukla
33 : 31
5.12. 10:30
AA084
Karviná - Zubří
29 : 24
13.11. 16:30
AA061
Dukla - Přerov
44 : 26
10.11. 18:00
AA056
Frýdek-Místek - Kopřivnice
37 : 25
23.10. 18:00
AA046
Zubří - Hranice
33 : 29
16.10. 17:00
AA038
Brno - Třeboň
35 : 29
6.10. 17:30
AA028
Dukla - Jičín
30 : 21
18.9. 17:00
AA009
Lovosice - Brno
32 : 20
11.9. 17:00
AA003
Třeboň - Kopřivnice
32 : 27
1.liga starších dorostenců
16.3. 17:00
AG074
Talent Plzeň - N.Veselí
42 : 22
Český pohár mužů
30.11. 19:00
AN074
Třeboň - Dukla
38 : 34
17.11. 13:00
AN067
Lovosice - Hranice
33 : 30
W.H.I.L.
14.5. 15:00
AP308
Bánovce n.B. - Bratislava
23 : 19
1.5. 10:30
AP296
Šaľa - Bánovce n.B.
21 : 20
19.3. 17:00
AP160
Most - Zlín
31 : 24
12.3. 18:00
AP153
J.Hradec - Slavia
19 : 31
2.3. 16:30
AP115
Most - Poruba
38 : 28
29.1. 17:30
AP107
Bratislava - Michalovce
25 : 28
30.10. 15:00
AP058
Písek - Zlín
29 : 28
8.9. 18:00
AP013
J.Hradec - Michalovce
30 : 28
4.9. 17:00
AP007
Most - Veselí n.M.
25 : 27
1.liga žen
10.10. 11:30
AR020
HC Plzeň - Astra
18 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Náchod
29 : 24
video
online
Ml. Boleslav - Lovosice
17 : 30
video
online
Dukla - Louny
34 : 24
video
online
Jičín - Strakonice
36 : 28
video
online
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
18
0
2
648 : 467
36
2
Jičín
20
16
2
2
622 : 494
34
3
Lovosice
20
15
0
5
606 : 534
30
4
Louny
20
11
0
9
606 : 570
22
5
Talent Plzeň
20
10
1
9
579 : 512
21
6
Strakonice
20
10
1
9
552 : 521
21
7
Náchod
20
9
1
10
586 : 580
19
8
Č.Budějovice
20
7
1
12
572 : 589
15
9
Kobylisy
20
6
1
13
475 : 536
13
10
S.Vršovice
20
3
2
15
480 : 585
8
11
Ml. Boleslav
20
0
1
19
372 : 710
1
Tabulka střelců
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
189
Roman Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
175
Dominik Čurda
HBC Jičín
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Král
ČZ HBC Strakonice 1921
36
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
28
Ondřej Severin
Loko České Budějovice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Janoušek
TJ AŠ Mladá Boleslav
54
Michal Vaněk
HC TJ Náchod
52
Tomáš Faltejsek
Sokol Vršovice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.