Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Karel Macho
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
21.5. 17:00
AA184
Brno - Frýdek-Místek
40 : 36
15.5. 10:15
AA153
Lovosice - Zubří
27 : 23
30.4. 16:00
AA176
Přerov - Frýdek-Místek
22 : 35
23.4. 18:00
AA143
Zubří - Dukla
20 : 21
16.4. 16:00
AA139
Lovosice - Hranice
28 : 21
9.4. 17:00
AA166
Brno - Přerov
32 : 31
25.3. 18:30
AA130
Třeboň - Lovosice
23 : 27
5.3. 18:00
AA120
Jičín - Kopřivnice
33 : 26
20.2. 11:30
AA105
Hranice - Dukla
33 : 31
5.12. 10:30
AA084
Karviná - Zubří
29 : 24
13.11. 16:30
AA061
Dukla - Přerov
44 : 26
10.11. 18:00
AA056
Frýdek-Místek - Kopřivnice
37 : 25
23.10. 18:00
AA046
Zubří - Hranice
33 : 29
16.10. 17:00
AA038
Brno - Třeboň
35 : 29
6.10. 17:30
AA028
Dukla - Jičín
30 : 21
18.9. 17:00
AA009
Lovosice - Brno
32 : 20
11.9. 17:00
AA003
Třeboň - Kopřivnice
32 : 27
2 liga mužů JZČ
20.3. 16:00
AC094
VŠ Plzeň - Talent Plzeň B
23 : 27
1.liga starších dorostenců
16.3. 17:00
AG074
Talent Plzeň - N.Veselí
42 : 22
Český pohár mužů
30.11. 19:00
AN074
Třeboň - Dukla
38 : 34
17.11. 13:00
AN067
Lovosice - Hranice
33 : 30
W.H.I.L.
14.5. 15:00
AP308
Bánovce n.B. - Bratislava
23 : 19
1.5. 10:30
AP296
Šaľa - Bánovce n.B.
21 : 20
19.3. 17:00
AP160
Most - Zlín
31 : 24
12.3. 18:00
AP153
J.Hradec - Slavia
19 : 31
2.3. 16:30
AP115
Most - Poruba
38 : 28
29.1. 17:30
AP107
Bratislava - Michalovce
25 : 28
30.10. 15:00
AP058
Písek - Zlín
29 : 28
8.9. 18:00
AP013
J.Hradec - Michalovce
30 : 28
4.9. 17:00
AP007
Most - Veselí n.M.
25 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.