Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Libor Skružný
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
W.H.I.L.
22.1. 17:00
AP103
Zlín - Bánovce n.B.
26 : 26
15.1. 18:00
AP093
J.Hradec - Partizánske
22 : 28
13.11. 17:00
AP072
Most - Trenčín
30 : 29
23.10. 11:00
AP043
Zlín - Olomouc
23 : 23
16.10. 15:00
AP041
Partizánske - Trenčín
25 : 30
4.9. 15:00
AP006
Písek - Šaľa
30 : 34
1.liga žen
19.3. 15:30
AR093
Liberec - Č.Budějovice
34 : 28
1.liga mladších dorostenek Č
7.5. 10:30
AW125
Háje - S.Vršovice
32 : 23
6.10. 16:15
AW022
Slavia - Pardubice
28 : 21
Český pohár žen
20.10. 17:30
AY019
Liberec - Slavia
22 : 35
28.9. 18:00
AY011
Kobylisy - Slavia j.
29 : 35
Přebor Prahy mužů
15.5. 18:50
BA063
L.Vršovice B - S.Vršovice B
30 : 22
Přebor Prahy žen
5.6. 14:00
BB080
Mělník - Turnov
14 : 24
24.5. 18:30
BB071
Turnov - Astra B
16 : 17
30.4. 12:15
BB054
Kobylisy II C - Mělník
27 : 12
17.4. 14:00
BB047
Mělník - Astra C
18 : 23
12.4. 18:30
BB046
Astra B - Háje
21 : 19
30.10. 16:00
BB045
Mělník - Háje
12 : 27
Přebor Prahy starších žáků
11.10. 17:30
BC015
Kobylisy - Dukla 6
21 : 31
Přebor Prahy starších žákyň
24.5. 17:00
BD050
Astra - Kobylisy II
17 : 32
17.5. 18:00
BD047
Kobylisy II - Slavia
13 : 13
12.4. 17:00
BD033
Astra - S.Vršovice
13 : 12
Přebor Prahy mladších žákyň
17.5. 17:00
BF023
Kobylisy II A - Astra
14 : 20
14.10. 17:00
BF013
Astra - Háje
9 : 23
30.9. 17:00
BF011
Kobylisy II A - Slavia
11 : 28
16.9. 18:00
BF006
Kobylisy II A - S.Vršovice
17 : 3
2.turnaj st.žáků - Úvaly
11.9. 12:20
CB006
Sokol Úvaly A - Sokol Úvaly B
20 : 15
11.9. 11:40
CB005
Zruč n.S. - Wendy Mělník
26 : 6
11.9. 11:00
CB004
Sokol Úvaly A - Wendy Mělník
21 : 11
11.9. 10:20
CB003
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
9 : 17
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.