Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Libor Skružný
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
4.6. 17:00
AA190
Brno - Třeboň
31 : 26
29.5. 10:30
AA159
Karviná - Lovosice
25 : 24
14.5. 19:00
AA183
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 26
7.5. 16:30
AA150
Dukla - Karviná
28 : 23
10.4. 10:30
AA136
Hranice - Dukla
23 : 27
9.4. 18:00
AA167
Kopřivnice - Třeboň
28 : 22
2.4. 16:00
AA134
Lovosice - Plzeň
22 : 20
6.3. 11:00
AA115
Přerov - Brno
32 : 28
5.3. 17:00
AA118
Hranice - Karviná
23 : 27
6.2. 10:00
AA096
Lovosice - Karviná
37 : 25
29.1. 19:30
AA089
Plzeň - Frýdek-Místek
39 : 27
11.12. 17:00
AA088
Brno - Jičín
24 : 24
4.12. 17:00
AA083
Lovosice - Dukla
31 : 28
7.11. 10:30
AA050
Dukla - Plzeň
24 : 23
9.10. 18:00
AA026
Plzeň - Hranice
24 : 26
3.10. 10:30
AA019
Přerov - Karviná
34 : 40
18.9. 10:20
AA011
Jičín - Třeboň
28 : 24
1.liga mužů
26.2. 17:30
AB082
Náchod - Dvůr Králové
23 : 18
2 liga mužů JZČ
14.11. 17:00
AC042
Chodov B - Sez. Ústí
17 : 24
2.liga mužů SVČ
26.3. 14:00
AD097
S.Vršovice - Kolín
22 : 25
2.liga mužů JM
7.11. 17:00
AE031
H.Brod - Hustopeče
27 : 27
1.liga starších dorostenců
26.2. 15:00
AG082
Náchod - Frýdek-Místek
20 : 20
2.liga starších dorostenců Č
19.9. 12:00
AH046
TJ Kutná Hora - Lovosice
29 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
26.3. 12:00
AJ097
S.Vršovice - Č.Budějovice
21 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
26.3. 10:00
AL097
Vršovice B - Ledeč n.S.
23 : 26
12.11. 18:00
AL004
Úvaly - Vršovice B
38 : 23
Český pohár mužů
29.9. 20:30
AN053
Praha 4 - Jičín "B"
37 : 23
W.H.I.L.
8.5. 10:30
AP300
Bánovce n.B. - Šaľa
25 : 26
20.3. 15:00
AP157
Slavia - Bratislava
35 : 23
19.2. 15:00
AP131
Písek - Bratislava
27 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.