Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Libor Skružný
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
W.H.I.L.
22.1. 17:00
AP103
Zlín - Bánovce n.B.
26 : 26
15.1. 18:00
AP093
J.Hradec - Partizánske
22 : 28
13.11. 17:00
AP072
Most - Trenčín
30 : 29
23.10. 11:00
AP043
Zlín - Olomouc
23 : 23
16.10. 15:00
AP041
Partizánske - Trenčín
25 : 30
4.9. 15:00
AP006
Písek - Šaľa
30 : 34
1.liga žen
19.3. 15:30
AR093
Liberec - Č.Budějovice
34 : 28
1.liga mladších dorostenek Č
7.5. 10:30
AW125
Háje - S.Vršovice
32 : 23
6.10. 16:15
AW022
Slavia - Pardubice
28 : 21
Český pohár žen
20.10. 17:30
AY019
Liberec - Slavia
22 : 35
28.9. 18:00
AY011
Kobylisy - Slavia j.
29 : 35
Přebor Prahy mužů
15.5. 18:50
BA063
L.Vršovice B - S.Vršovice B
30 : 22
Přebor Prahy žen
5.6. 14:00
BB080
Mělník - Turnov
14 : 24
24.5. 18:30
BB071
Turnov - Astra B
16 : 17
30.4. 12:15
BB054
Kobylisy II C - Mělník
27 : 12
17.4. 14:00
BB047
Mělník - Astra C
18 : 23
12.4. 18:30
BB046
Astra B - Háje
21 : 19
30.10. 16:00
BB045
Mělník - Háje
12 : 27
Přebor Prahy starších žáků
11.10. 17:30
BC015
Kobylisy - Dukla 6
21 : 31
Přebor Prahy starších žákyň
24.5. 17:00
BD050
Astra - Kobylisy II
17 : 32
17.5. 18:00
BD047
Kobylisy II - Slavia
13 : 13
12.4. 17:00
BD033
Astra - S.Vršovice
13 : 12
Přebor Prahy mladších žákyň
17.5. 17:00
BF023
Kobylisy II A - Astra
14 : 20
14.10. 17:00
BF013
Astra - Háje
9 : 23
30.9. 17:00
BF011
Kobylisy II A - Slavia
11 : 28
16.9. 18:00
BF006
Kobylisy II A - S.Vršovice
17 : 3
2.turnaj st.žáků - Úvaly
11.9. 12:20
CB006
Sokol Úvaly A - Sokol Úvaly B
20 : 15
11.9. 11:40
CB005
Zruč n.S. - Wendy Mělník
26 : 6
11.9. 11:00
CB004
Sokol Úvaly A - Wendy Mělník
21 : 11
11.9. 10:20
CB003
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
9 : 17
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Náchod
29 : 24
video
online
Ml. Boleslav - Lovosice
17 : 30
video
online
Dukla - Louny
34 : 24
video
online
Jičín - Strakonice
36 : 28
video
online
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
18
0
2
648 : 467
36
2
Jičín
20
16
2
2
622 : 494
34
3
Lovosice
20
15
0
5
606 : 534
30
4
Louny
20
11
0
9
606 : 570
22
5
Talent Plzeň
20
10
1
9
579 : 512
21
6
Strakonice
20
10
1
9
552 : 521
21
7
Náchod
20
9
1
10
586 : 580
19
8
Č.Budějovice
20
7
1
12
572 : 589
15
9
Kobylisy
20
6
1
13
475 : 536
13
10
S.Vršovice
20
3
2
15
480 : 585
8
11
Ml. Boleslav
20
0
1
19
372 : 710
1
Tabulka střelců
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
189
Roman Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
175
Dominik Čurda
HBC Jičín
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Král
ČZ HBC Strakonice 1921
36
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
28
Ondřej Severin
Loko České Budějovice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Janoušek
TJ AŠ Mladá Boleslav
54
Michal Vaněk
HC TJ Náchod
52
Tomáš Faltejsek
Sokol Vršovice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.