Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Arnošt Axmann
Mateřský klub
Házená Uničov
Rok narození
1966
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.12.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Dorostenci
17.4. 08:30
NB029
Polanka - Trnávka
22 : 16
17.4. 08:30
NB025
Uničov - Polanka
13 : 14
17.4. 08:30
NB028
Polanka - Krmelín
23 : 18
17.4. 08:30
NB030
Krmelín - Trnávka
21 : 15
9.10. 09:00
NB015
Uničov - Trnávka
17 : 14
9.10. 09:00
NB013
Uničov - Polanka
13 : 17
9.10. 09:00
NB014
Uničov - Krmelín
25 : 9
Středomoravská liga starších žáků
22.5. 10:00
OJ023
Litovel - Sokol II.Prostějov
20 : 22
1.5. 11:30
OJ015
Olomouc - Litovel
25 : 18
30.4. 10:30
OJ013
Sokol II.Prostějov - Zlín
27 : 23
3.4. 15:00
OJ006
Litovel - V. Bystřice
21 : 22
Divize starší žáci
29.5. 14:00
OK025
Sokol HC Přerov - Napajedla
32 : 24
14.5. 10:30
OK021
Šumperk - Hranice
23 : 31
26.3. 10:30
OK002
Šumperk - Sokol HC Přerov
18 : 37
Divize starších žaček
8.5. 10:00
OM016
DHK Litovel - Žeravice
15 : 26
Středomoravská liga mladších žáků
22.5. 09:00
ON023
Litovel - Prostějov
12 : 16
1.5. 10:00
ON015
Olomouc - Litovel
13 : 20
30.4. 09:30
ON013
Prostějov - Zlín
12 : 12
3.4. 14:00
ON006
Litovel - V. Bystřice
11 : 31
Divize mladších žáků
5.6. 10:00
OP028
Házená Uničov - Senice na Hané
24 : 3
14.5. 09:30
OP021
Šumperk - Žeravice
11 : 15
1.5. 16:00
OP014
Horka nad Moravou - Šumperk
3 : 26
17.4. 10:00
OP010
Házená Uničov - UP HSC Olomouc
13 : 11
10.4. 16:00
OP009
Horka nad Moravou - UP HSC Olomouc
7 : 25
26.3. 09:30
OP002
Šumperk - UP HSC Olomouc
20 : 9
Divize mladších žaček
5.5. 09:00
OT016
Litovel - Zlín "B"
2 : 23
16.4. 09:00
OT010
Litovel - Holečkova
5 : 12
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
25.9. 10:30
OB012
Šumperk - Litovel
15 : 28
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
19.9. 13:30
OC007
Sokol HC Přerov - Sokol II.Prostějov
16 : 25
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
17.10. 10:00
OD020
DHK Litovel - Otrokovice
8 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.