Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Vladimír Vaník
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZČ liga starší žáci
16.5. 16:30
D52
Talent A - Košutka
36 : 18
5.5. 17:45
D45
Talent B - VŠ Plzeň
15 : 33
21.10. 16:30
D028
Košutka - HC Plzeň
28 : 11
ZČ liga starší žákyně
28.4. 16:00
E52
DHC Plzeň B - HC Plzeň
17 : 25
21.10. 18:00
E027
DHC Plzeň A - VŠ Plzeň
12 : 22
7.10. 18:00
E018
DHC Plzeň B - VŠ Plzeň
3 : 51
19.9. 13:00
E08
Tachov "A" - VŠ Plzeň
11 : 23
ZČ liga mladší žákyně
14.5. 08:40
W052
DHC Plzeň B - Tachov
9 : 4
30.4. 12:00
W047
DHC Plzeň B - Tachov
13 : 8
9.4. 11:20
W036
DHC Plzeň B - HC Plzeň
19 : 8
9.4. 10:00
W034
DHC Plzeň A - DHC Plzeň B
10 : 11
9.10. 13:10
W18
Tachov - HC Plzeň
9 : 9
12.9. 11:10
W05
DHC Plzeň B - Tachov
11 : 5
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.