Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Vladimír Vaník
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
3.6. 18:00
AA160
Hranice - Karviná
23 : 26
28.5. 17:00
AA189
Třeboň - Frýdek-Místek
23 : 22
19.3. 16:30
AA126
Dukla - Brno
37 : 24
3.3. 19:00
AA117
Třeboň - Zubří
24 : 31
5.2. 18:00
AA094
Jičín - Dukla
18 : 24
4.12. 18:00
AA082
Kopřivnice - Brno
26 : 25
27.11. 17:00
AA075
Brno - Lovosice
23 : 38
21.11. 10:30
AA068
Hranice - Jičín
32 : 17
6.11. 17:00
AA053
Lovosice - Frýdek-Místek
32 : 26
2.11. 19:00
AA058
Třeboň - Karviná
32 : 43
1.liga mužů
14.11. 17:00
AB037
Jičín "B" - Kostelec n.H.
24 : 25
1.liga mladších dorostenců Č
14.11. 15:00
AJ037
Jičín - Č.Budějovice
30 : 24
W.H.I.L.
21.5. 18:00
AP212
Most - Písek
37 : 31
6.3. 15:00
AP142
Slavia - Bánovce n.B.
31 : 32
19.2. 17:00
AP130
Most - J.Hradec
30 : 20
29.1. 17:30
AP106
Olomouc - Partizánske
35 : 35
22.1. 15:00
AP101
Písek - Slavia
23 : 29
8.1. 19:00
AP091
J.Hradec - Bratislava
27 : 18
17.11. 18:00
AP075
Slavia - Partizánske
33 : 21
23.10. 17:00
AP046
Most - Bratislava
24 : 30
9.10. 15:00
AP032
Písek - J.Hradec
33 : 24
1.liga žen
13.2. 17:00
AR066
Slavia j. - Liberec
35 : 28
17.10. 11:15
AR029
Astra - Poruba B
22 : 25
2.liga žen Č
17.10. 09:15
AS029
Astra STD - Ústí n.L.
26 : 36
1.liga starších dorostenek
13.2. 13:00
AU066
Slavia - Písek
20 : 24
Český pohár žen
11.12. 18:00
AY027
Most - Olomouc
33 : 27
ZČ liga muži
15.5. 17:00
A73
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
22 : 23
1.5. 17:00
A62
Košutka B - Sokolov
33 : 23
17.10. 17:00
A33
Košutka B - Starý Plzenec "A"
21 : 21
ZČ liga starší žáci
19.5. 17:45
D54
Talent B - HK Rokycany
26 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Hustopeče
23 : 32
video
online
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 34
video
online
H.Brod - Zlín
30 : 29
video
online
Maloměřice - Sokolnice
34 : 29
video
online
SK Kuřim - Ivančice
31 : 33
video
online
Juliánov - Telnice
30 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
17
2
3
747 : 607
36
2
Maloměřice
22
16
1
5
687 : 623
33
3
Ivančice
22
15
2
5
606 : 533
32
4
Hustopeče
22
13
4
5
680 : 581
28
5
Sokolnice
22
10
2
10
568 : 602
22
6
SK Kuřim
22
10
0
12
666 : 686
20
7
H.Brod
22
9
2
11
574 : 632
20
8
Bohunice
22
7
4
11
566 : 584
18
9
V. Meziříčí
22
8
2
12
612 : 596
18
10
Prostějov
22
7
1
14
591 : 668
15
11
Telnice
22
5
2
15
620 : 705
12
12
Juliánov
22
4
0
18
553 : 653
8
Tabulka střelců
Jan Kupa
Sokol Telnice
185
Jakub Vraný
Tatran Bohunice
149
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
133
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
Sokol Telnice
74
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
37
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Chlubna
TJ Sokol Velké Meziříčí
60
Stanislav Večeřa
HK Ivančice
52
Pavel Kříbala
TJ Sokol Velké Meziříčí
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.