Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Vladimír Vaník
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
3.6. 18:00
AA160
Hranice - Karviná
23 : 26
28.5. 17:00
AA189
Třeboň - Frýdek-Místek
23 : 22
19.3. 16:30
AA126
Dukla - Brno
37 : 24
3.3. 19:00
AA117
Třeboň - Zubří
24 : 31
5.2. 18:00
AA094
Jičín - Dukla
18 : 24
4.12. 18:00
AA082
Kopřivnice - Brno
26 : 25
27.11. 17:00
AA075
Brno - Lovosice
23 : 38
21.11. 10:30
AA068
Hranice - Jičín
32 : 17
6.11. 17:00
AA053
Lovosice - Frýdek-Místek
32 : 26
2.11. 19:00
AA058
Třeboň - Karviná
32 : 43
1.liga mužů
14.11. 17:00
AB037
Jičín "B" - Kostelec n.H.
24 : 25
1.liga mladších dorostenců Č
14.11. 15:00
AJ037
Jičín - Č.Budějovice
30 : 24
W.H.I.L.
21.5. 18:00
AP212
Most - Písek
37 : 31
6.3. 15:00
AP142
Slavia - Bánovce n.B.
31 : 32
19.2. 17:00
AP130
Most - J.Hradec
30 : 20
29.1. 17:30
AP106
Olomouc - Partizánske
35 : 35
22.1. 15:00
AP101
Písek - Slavia
23 : 29
8.1. 19:00
AP091
J.Hradec - Bratislava
27 : 18
17.11. 18:00
AP075
Slavia - Partizánske
33 : 21
23.10. 17:00
AP046
Most - Bratislava
24 : 30
9.10. 15:00
AP032
Písek - J.Hradec
33 : 24
1.liga žen
13.2. 17:00
AR066
Slavia j. - Liberec
35 : 28
17.10. 11:15
AR029
Astra - Poruba B
22 : 25
2.liga žen Č
17.10. 09:15
AS029
Astra STD - Ústí n.L.
26 : 36
1.liga starších dorostenek
13.2. 13:00
AU066
Slavia - Písek
20 : 24
Český pohár žen
11.12. 18:00
AY027
Most - Olomouc
33 : 27
ZČ liga muži
15.5. 17:00
A73
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
22 : 23
1.5. 17:00
A62
Košutka B - Sokolov
33 : 23
17.10. 17:00
A33
Košutka B - Starý Plzenec "A"
21 : 21
ZČ liga starší žáci
19.5. 17:45
D54
Talent B - HK Rokycany
26 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.