Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
základní
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
9.4. 17:00
AB113
Košutka - Šumperk
28 : 32
19.3. 10:30
AB096
Chodov - N.Veselí
30 : 23
2 liga mužů JZČ
20.3. 17:00
AC096
Chodov B - Strakonice
28 : 37
2.liga mužů SVČ
4.5. 20:00
AD130
Most - S.Vršovice
22 : 35
17.4. 17:00
AD117
Most - Ústí n.L.
21 : 38
2.liga starších dorostenců Č
20.3. 15:00
AH096
Chodov - Chrudim
44 : 23
1.liga žen
15.5. 15:30
AR131
Kobylisy - Poruba B
21 : 22
8.5. 13:00
AR125
Astra - Otrokovice
21 : 32
30.4. 15:00
AR117
SVŠ Plzeň A - Astra
27 : 24
16.4. 11:00
AR110
HC Plzeň - Slavia j.
22 : 27
12.3. 15:00
AR090
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
22 : 20
6.3. 17:00
AR081
Slavia j. - Otrokovice
35 : 30
26.2. 13:00
AR074
H.Brod - Olomouc j.
30 : 31
2.liga žen Č
8.5. 15:00
AS125
Astra STD - S.Vršovice
13 : 33
1.liga starších dorostenek
15.5. 13:45
AU131
Kobylisy - Poruba
18 : 26
30.4. 13:00
AU117
SVŠ Plzeň - Spartak Třebíč
28 : 27
16.4. 13:00
AU110
HC Plzeň - Slavia
23 : 33
12.3. 13:00
AU090
SVŠ Plzeň - Kobylisy
30 : 21
6.3. 13:00
AU081
Slavia - S.Vršovice
30 : 15
1.liga mladších dorostenek Č
15.5. 12:00
AW131
Kobylisy - HK Spartak Ústí n.L.
21 : 22
30.4. 16:45
AW117
SVŠ Plzeň - Háje
32 : 11
16.4. 09:00
AW110
HC Plzeň - Slavia
21 : 29
12.3. 16:45
AW090
SVŠ Plzeň - Kobylisy
24 : 24
26.2. 11:00
AW074
H.Brod - J.Hradec
34 : 18
Severočeská liga muži
26.9. 15:30
MU009
Žatec - Chemička "B"
35 : 11
Severočeská liga stž
1.5. 12:00
2SH105
Jablonec - Liberec
22 : 19
1.5. 11:15
2SH104
Louny - Tygři UL
16 : 16
1.5. 10:30
2SH103
Liberec - Lovosice A
15 : 14
1.5. 09:45
2SH102
Tygři UL - Jablonec
12 : 20
1.5. 09:00
2SH101
Lovosice A - Louny
11 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Talent Plzeň
29 : 28
video
online
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 29
video
online
Dukla - Zubří
34 : 43
video
online
Karviná - Náchod
37 : 18
video
online
Jičín - N.Veselí
32 : 22
video
online
Třeboň - Kopřivnice
28 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
22
21
1
0
718 : 533
43
2
Karviná
22
18
2
2
771 : 608
38
3
Talent Plzeň
22
14
2
6
665 : 557
30
4
Zubří
22
12
0
10
709 : 672
24
5
Dukla
22
10
3
9
668 : 637
23
6
Frýdek-Místek
22
10
3
9
554 : 545
23
7
Kopřivnice
22
9
0
13
614 : 626
18
8
Náchod
22
6
3
13
537 : 624
15
9
Ostrava
22
6
2
14
533 : 635
14
10
Bohunice
22
7
0
15
589 : 693
14
11
N.Veselí
22
6
0
16
583 : 642
12
12
Třeboň
22
5
0
17
482 : 651
8
Tabulka střelců
David Krahulec
HCB OKD Karviná
165
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
155
Tomáš Babák
HBC Jičín
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Slavomír Mlotek
HCB OKD Karviná
32
Jakub Kubeček
HC TJ Náchod
31
Petr Kremláček
Sokol Nové Veselí
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Kovařík
Sokol Nové Veselí
50
Jiří Drbohlav
HBC Jičín
50
Vojtěch Žižkovský
KH Kopřivnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.