Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Svítek
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1959
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenek Č
30.4. 09:00
AW119
Písek - HC Plzeň
23 : 20
15.4. 15:45
AW112
Háje - Kobylisy
24 : 23
5.3. 16:00
AW080
Písek - SVŠ Plzeň
35 : 18
24.10. 11:00
AW034
Písek - H.Brod
35 : 22
Český pohár žen
29.9. 18:30
AY012
Astra - Liberec
23 : 35
Přebor Prahy mužů
15.6. 18:30
BA087
Všenory - Sparta
23 : 23
8.6. 18:30
BA084
Všenory - Sorry HáK
30 : 21
25.5. 18:30
BA073
Všenory - Čambavamba
21 : 26
18.5. 18:30
BA062
Všenory - Slavia B
21 : 32
6.9. 20:45
BA002
Praha 4 "B" - S.Vršovice B
46 : 20
Přebor Prahy žen
6.6. 18:45
BB083
Radlice - Astra C
20 : 18
22.5. 14:00
BB069
Mělník - Střešovice
9 : 26
Přebor Prahy starších žáků
27.5. 17:30
BC029
S.Vršovice - Úvaly
19 : 14
Přebor Prahy starších žákyň
2.6. 18:00
BD041
Háje - S.Vršovice
20 : 20
Přebor Prahy mladších žáků
20.9. 17:00
BE011
Dukla 4 - Dukla 6
5 : 20
6.turnaj st.žáků - Úvaly
14.5. 10:20
CG003
Sokol Úvaly A - Zruč n.S.
9 : 23
14.5. 09:40
CG002
Zruč n.S. - Wendy Mělník
23 : 13
14.5. 09:00
CG001
Sokol Úvaly A - Wendy Mělník
15 : 9
Společná regionální liga
28.5. 14:00
CR053
Zruč n.S. - Kutná Hora
30 : 30
27.5. 19:00
CR043
Slavia A - Libčice n. Vlt.
20 : 22
22.5. 16:00
CR051
Wendy Mělník - L.Vršovice A
26 : 24
15.5. 10:30
CR046
Kutná Hora - Wendy Mělník
32 : 23
10.4. 17:00
CR030
Sokol Úvaly - L.Vršovice A
24 : 22
9.4. 14:30
CR032
Slavia A - Wendy Mělník
33 : 24
5.11. 18:30
CR011
Sokol Úvaly - Kutná Hora
25 : 32
23.10. 17:00
CR025
Slavia A - Zruč n.S.
40 : 32
16.10. 14:30
CR022
Libčice n. Vlt. - Ml. Boleslav B
35 : 18
26.9. 12:00
CR009
Zruč n.S. - Wendy Mělník
30 : 22
19.9. 17:00
CR006
L.Vršovice A - Sokol Úvaly
27 : 30
12.9. 17:00
CR004
Ml. Boleslav B - Wendy Mělník
24 : 21
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.