Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Josef Stoklasa
Mateřský klub
Sokol HC Přerov
Rok narození
1955
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
9.4. 14:00
AE113
Zlín - Prostějov
41 : 29
5.2. 14:30
AE061
Zlín - H.Brod
33 : 30
5.12. 17:00
AE060
Juliánov - Zlín
26 : 34
28.11. 15:00
AE050
Zlín - Maloměřice
40 : 32
24.10. 10:00
AE028
Zlín - Bohunice
34 : 20
23.10. 17:00
AE030
Sokolnice - Hustopeče
29 : 29
2.liga mužů SM
19.3. 13:00
AF096
V. Bystřice - Polanka
30 : 27
20.2. 11:00
AF076
Napajedla - Holešov
27 : 24
14.11. 10:30
AF042
V. Bystřice - Holešov
24 : 15
17.10. 10:30
AF021
Holešov - Paskov
35 : 32
26.9. 10:30
AF004
Napajedla - V. Bystřice
26 : 27
2.liga starších dorostenců M
17.4. 11:45
AI120
Luhačovice - Hranice
28 : 43
9.4. 12:00
AI113
Zlín - Prostějov
46 : 29
19.3. 11:00
AI096
V. Bystřice - Polanka
20 : 19
5.3. 10:30
AI087
Hranice - Zlín
31 : 28
13.2. 14:00
AI069
Hranice - Prostějov
59 : 26
12.12. 14:30
AI061
Zlín - Přerov
35 : 27
28.11. 13:00
AI050
Zlín - Maloměřice
41 : 22
14.11. 14:30
AI042
V. Bystřice - Hranice
25 : 18
24.10. 08:00
AI028
Zlín - Luhačovice
33 : 23
1.liga mladších dorostenců M
9.4. 10:00
AK113
Zlín - Prostějov
25 : 27
16.3. 17:00
AK087
Hranice - Zlín
28 : 20
12.12. 12:30
AK061
Zlín - Brno
31 : 29
28.11. 17:00
AK050
Zlín - Maloměřice
28 : 21
24.10. 12:00
AK028
Zlín - Zubří
18 : 35
2.liga mladších dorostenců M
20.2. 09:00
AM076
Napajedla - HK Ivančice
15 : 21
13.2. 08:30
AM068
Bystřice p.H. - STM Olomouc
21 : 24
14.11. 12:30
AM042
V. Bystřice - HK Ivančice
37 : 27
23.10. 15:00
AM025
Sokolnice - Kostelec n.H.
25 : 38
26.9. 09:00
AM004
Napajedla - V. Bystřice
20 : 40
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.kolo - výsledky
video
online
Karviná - Zubří
34 : 27
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
53
Vojtěch Petrovský
HCB OKD Karviná
34
Daniel Čurda
SK Praha 4
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Miko
TJ Lokomotiva Louny
12
Martin Půta
SK Praha 4
10
Marek Kočí
HC Zlín
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Alexandr Šoltés
SKP Frýdek-Místek
20
Pavel Kašný
Slavia Fatra Napajedla
18
Václav Hora
Sokol Písek
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.