Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tomáš Měšťánek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
17.10. 17:00
AC022
VŠ Plzeň - Bohemians
32 : 23
10.10. 16:30
AC013
Bolevec - Ledeč n.S.
25 : 25
2.liga mužů SVČ
23.10. 17:00
AD029
Ústí n.L. - Náchod "B"
30 : 23
Žákovská liga starších žáků
13.2. 15:00
AO106
Košutka - HK KP Brno
16 : 21
13.2. 14:00
AO105
Talent A - Ostrava A
25 : 19
13.2. 11:30
AO103
Ostrava A - Košutka
26 : 18
13.2. 10:00
AO102
Ostrava A - HK KP Brno
20 : 11
12.12. 17:20
AO015
Zruč n.S. - Karviná A
17 : 24
12.12. 16:40
AO014
Talent A - Č.Budějovice A
22 : 19
12.12. 16:00
AO013
Karviná A - Olomouc
20 : 5
12.12. 15:20
AO012
HK KP Brno - Zruč n.S.
18 : 15
12.12. 14:00
AO010
Karviná A - Talent A
14 : 19
2.liga žen Č
19.9. 15:00
AS007
Tachov STD - Astra STD
18 : 31
Český pohár žen
4.9. 17:00
AY001
HC Plzeň - Kobylisy
19 : 30
ZČ liga muži
5.6. 18:00
A90
VŠ Plzeň "B" - Rokycany "B"
32 : 21
4.6. 14:15
A86
Šťáhlavy - TJ Loko Plzeň
21 : 21
15.5. 17:00
A73
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
22 : 23
8.5. 18:00
A68
VŠ Plzeň "B" - Šťáhlavy
19 : 19
3.5. 18:00
A61 - 31.ZŠ
TJ Loko Plzeň - Třemošná
23 : 16
17.4. 15:00
A60
Třemošná - Košutka B
25 : 16
31.10. 11:00
A43
Plzenec "B" - Třemošná
18 : 21
2.10. 14:45
A23
Šťáhlavy - VŠ Plzeň "B"
16 : 15
25.9. 17:00
A18
Rokycany "B" - Šťáhlavy
17 : 15
24.9. 19:00
A19
VŠ Plzeň "B" - Bolevec "B"
19 : 18
10.9. 19:00
A10
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec "A"
23 : 18
ZČ liga starší žáci
19.4. 16:30
D38
HC Plzeň - VŠ Plzeň
18 : 19
21.10. 16:30
D028
Košutka - HC Plzeň
28 : 11
6.9. 16:30
D03
HC Plzeň - HK Rokycany
35 : 8
ZČ liga starší žákyně
24.10. 13:00
E022
DHC Plzeň A - Tachov "A"
25 : 15
24.10. 12:00
E015
DHC Plzeň B - Tachov "A"
11 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
video
online
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
video
online
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
video
online
Úvaly - Chrudim
27 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
18
15
0
3
614 : 445
30
2
Jablonec
18
13
1
4
485 : 407
27
3
D.Králové
18
13
0
5
533 : 446
26
4
Ústí n.L.
18
11
3
4
516 : 425
25
5
Úvaly
18
11
1
6
459 : 407
23
6
Chrudim
18
8
2
8
373 : 398
18
7
Třeboň
18
5
1
12
456 : 538
11
8
Ledeč n.S.
18
3
2
13
409 : 510
8
9
Vršovice B
18
3
1
14
396 : 528
7
10
TJ košutka
18
2
1
15
435 : 572
5
Tabulka střelců
Jan Hrbek
TJ Jiskra Třeboň
223
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
163
Jakub Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S.
32
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
Lukáš Ledvinka
ElektroPraga Jablonec
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Březina
TJ Sokol Chrudim
40
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
34
Ondřej Bartl
TJ Jiskra Třeboň
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.