Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Hart
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.10.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.12. 18:30
AC060
Talent Plzeň B - Bohemians
30 : 19
5.12. 16:00
AC059
Rokycany - Písek
16 : 35
3.10. 17:30
AC012
Praha 4 - Bolevec
39 : 15
2.liga mužů SVČ
7.5. 17:00
AD131
Jablonec - Náchod "B"
24 : 16
1.5. 15:00
AD125
Ústí n.L. - Chomutov
27 : 25
9.4. 13:00
AD112
Ústí n.L. - Jablonec
31 : 28
26.2. 17:00
AD081
Louny - Chomutov
34 : 22
20.2. 17:00
AD076
Chomutov - Náchod "B"
29 : 18
12.12. 17:00
AD063
1.HC Pardubice - Chomutov
33 : 20
11.12. 13:00
AD062
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
31 : 30
20.11. 17:00
AD044
Louny - S.Vršovice
30 : 13
6.11. 10:00
AD032
Náchod "B" - 1.HC Pardubice
26 : 21
16.10. 10:00
AD023
Dukla jun. - Chomutov
27 : 28
9.10. 13:00
AD015
Chomutov - Louny
22 : 25
1.liga starších dorostenců
6.11. 15:00
AG032
Náchod - N.Veselí
28 : 25
15.10. 18:00
AG023
Dukla - Jičín
32 : 36
2.liga starších dorostenců Č
17.4. 12:00
AH118
TJ Kutná Hora - Chrudim
27 : 19
5.3. 15:00
AH086
Lovosice - Chodov
34 : 30
26.2. 14:30
AH081
Louny - Rokycany
37 : 29
5.12. 14:00
AH059
Rokycany - Lovosice
20 : 27
20.11. 14:30
AH044
Louny - Chodov
29 : 27
1.liga mladších dorostenců Č
5.3. 13:00
AJ086
Lovosice - S.Vršovice
31 : 25
26.2. 12:00
AJ081
Louny - Jičín
26 : 32
20.11. 12:00
AJ044
Louny - S.Vršovice
32 : 27
6.11. 12:30
AJ032
Náchod - Strakonice
29 : 29
15.10. 16:00
AJ023
Dukla - Jičín
31 : 27
26.9. 10:30
AJ002
Kobylisy - Louny
22 : 25
2.liga mladších dorostenců Č
16.12. 16:30
AL062
Ústí n.L. - D.Králové
32 : 31
30.11. 16:30
AL051
Ústí n.L. - Třeboň
29 : 29
9.11. 16:30
AL040
Ústí n.L. - Zruč n.S.
33 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - Náchod
29 : 24
video
online
Ml. Boleslav - Lovosice
17 : 30
video
online
Dukla - Louny
34 : 24
video
online
Jičín - Strakonice
36 : 28
video
online
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
18
0
2
648 : 467
36
2
Jičín
20
16
2
2
622 : 494
34
3
Lovosice
20
15
0
5
606 : 534
30
4
Louny
20
11
0
9
606 : 570
22
5
Talent Plzeň
20
10
1
9
579 : 512
21
6
Strakonice
20
10
1
9
552 : 521
21
7
Náchod
20
9
1
10
586 : 580
19
8
Č.Budějovice
20
7
1
12
572 : 589
15
9
Kobylisy
20
6
1
13
475 : 536
13
10
S.Vršovice
20
3
2
15
480 : 585
8
11
Ml. Boleslav
20
0
1
19
372 : 710
1
Tabulka střelců
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
189
Roman Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921
175
Dominik Čurda
HBC Jičín
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Král
ČZ HBC Strakonice 1921
36
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
28
Ondřej Severin
Loko České Budějovice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Janoušek
TJ AŠ Mladá Boleslav
54
Michal Vaněk
HC TJ Náchod
52
Tomáš Faltejsek
Sokol Vršovice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.